Sveiki, apgailestaujame už laikinus nesklandumus, forumas yra atnaujinamas, kad veiktų geriau, saugiau ir paprasčiau.
Ačiū

Bugatti 57 Stelvio

Čia talpinamos nuotraukos ir video informacija

Moderatoriai: TVR, Shumeras, Moderatoriai

Vartotojo avataras
Raimis
ekspertas
ekspertas
Pranešimai: 8585
Užsiregistravo: 09 Vas 2004, 11:24
Miestas: Alytus

Bugatti 57 Stelvio

Standartinė Raimis »

Šis egzempliorius neseniai buvo parduotas už 16000 Eur. Kaip už Bugatti- gal nedaug, kaip už tokią būklę- gal daugoka :roll: Gal turėsite kokių komentarų?
Prikabinti failai
Bug vidus.jpg
Bug vidus.jpg (96.58 KiB) Peržiūrėta 1695 karus(ų)
Bug variklis.jpg
Bug variklis.jpg (110.68 KiB) Peržiūrėta 1695 karus(ų)
BUG.jpg
BUG.jpg (87 KiB) Peržiūrėta 1695 karus(ų)
Forume rašome lietuviškai. :Lietuva: !!!
Vartotojo avataras
pwxaz
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 521
Užsiregistravo: 23 Lap 2005, 21:13
Miestas: Vilnius

Standartinė pwxaz »

Na nežinau, :nežinau: bet man jokio įspūdžio šitas automobilis nepaliko, viskas elemntaru, man geriau moskvičius ar gaz čia mano asmeninė nuomonė.
Naujos detales automobiliams.
[email protected]
Moskvich 407 1958m
Moskvich 2140 (export) 1978m
869925755
869001566
Vilnius
Vartotojo avataras
ryce
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 571
Užsiregistravo: 06 Kov 2005, 15:17
Miestas: Kaunas

Standartinė ryce »

pwxaz rašė:Na nežinau, :nežinau: bet man jokio įspūdžio šitas automobilis nepaliko, viskas elemntaru, man geriau moskvičius ar gaz čia mano asmeninė nuomonė.

Kiekviemam savo, kas geriau tai ir taip aisku, o kas labiau patinka, cia jau skoniu reikalas... :roll:
Vartotojo avataras
Sergej
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 936
Užsiregistravo: 20 Geg 2004, 16:22
Miestas: Vilnius

Re: Bugatti 57 Stelvio

Standartinė Sergej »

Raimis rašė:Šis egzempliorius neseniai buvo parduotas už 16000 Eur. Kaip už Bugatti- gal nedaug, kaip už tokią būklę- gal daugoka :roll: Gal turėsite kokių komentarų?


o kelintu cia metu?
Vartotojo avataras
slynikas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 312
Užsiregistravo: 07 Kov 2005, 18:58
Miestas: Utena - Vilnius

Standartinė slynikas »

Kazkas nepakartojamo.. :shock: vien tos lempos, sparnai! uh! O del kainos..nieko negaliu pasakyti, man tai per dideli pinigai, taciau kaip ir jus visi sakote - kaina pirkejo ir pardavejo reikalas, taigi jei pirkejui jos reikejo tikrai tai ir sumokejo kiek reikejo ;) bent as taip manau :)
Ieškau IMZ M-52 (ir pirmos laidos M-61) dalių.
8-626-11660
Vartotojo avataras
Fon
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 4028
Užsiregistravo: 06 Geg 2005, 22:35
Miestas: Vilnius

Standartinė Fon »

Šitas daiktas vertas ir ne tokių pinigų , kitas dalykas - mūsų kišenės :( , būtų jos kitokios , gal kitaip ir šnekėtumėm ... Tiesa , dar yra toks dalykas , kaip supratimas , bet čia jau kita kalba .
+370 610 60134
Jei bijai - nedaryk , jei darai - nebijok
Vartotojo avataras
Oldgytis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 91
Užsiregistravo: 05 Sau 2007, 19:08
Miestas: TRD,N

Standartinė Oldgytis »

Super Automobilis is Didziosios raides! Gera investicija. Su metais sio auto kaina tik auga,o jeigu jis dar ir bus restauruotas profesionaliai-nustatyti kainai reikes solidaus eksperto. Ar sis auto ne "vardinis"?
Datsun 160B
index
Naujokas
Naujokas
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: 28 Rgp 2006, 10:03

Standartinė index »

Vertas. Kaina, kaip normalios naujos mašinos, bet ši daug daug vertingesnė ir jos kaina tikrai kils. Kitas dalykas , kam ją verta pirkti.. Pinigai visgi gana nemaži.
AGspecial
moderatorius
moderatorius
Pranešimai: 1160
Užsiregistravo: 14 Bal 2006, 18:51
Miestas: Lazdijai/Vilnius

Standartinė AGspecial »

pwxaz rašė:Na nežinau, :nežinau: bet man jokio įspūdžio šitas automobilis nepaliko, viskas elemntaru, man geriau moskvičius ar gaz čia mano asmeninė nuomonė.


cia juk bugatti :!: gerai isidemek ir zinok, kad pats pigiausias bugati yra brangesnis negu pats brangiausias moskvicius
Vartotojo avataras
Ledūklis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1412
Užsiregistravo: 29 Vas 2004, 00:03
Miestas: Alytus

Standartinė Ledūklis »

AGspecial rašė:
pwxaz rašė:Na nežinau, :nežinau: bet man jokio įspūdžio šitas automobilis nepaliko, viskas elemntaru, man geriau moskvičius ar gaz čia mano asmeninė nuomonė.


cia juk bugatti :!: gerai isidemek ir zinok, kad pats pigiausias bugati yra brangesnis negu pats brangiausias moskvicius


Bet ne geresnis, ką ir norėjo pasakyt pwxaz.
Skelbti atsakymą