Jeigu susiduriate su problemomis ar neveikia funkcionalumas, praneškite administracijai.
Dėkojame už supratingumą.

Bugatti 57 Stelvio

Čia talpinamos nuotraukos ir video informacija

Moderatoriai: TVR, Shumeras, Moderatoriai

Vartotojo avataras
Raimis
ekspertas
ekspertas
Pranešimai: 8588
Užsiregistravo: 09 Vas 2004, 11:24
Miestas: Alytus

Bugatti 57 Stelvio

Standartinė Raimis »

Šis egzempliorius neseniai buvo parduotas už 16000 Eur. Kaip už Bugatti- gal nedaug, kaip už tokią būklę- gal daugoka :roll: Gal turėsite kokių komentarų?
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Forume rašome lietuviškai. :Lietuva: !!!
Vartotojo avataras
pwxaz
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 521
Užsiregistravo: 23 Lap 2005, 21:13
Miestas: Vilnius

Standartinė pwxaz »

Na nežinau, :nežinau: bet man jokio įspūdžio šitas automobilis nepaliko, viskas elemntaru, man geriau moskvičius ar gaz čia mano asmeninė nuomonė.
Naujos detales automobiliams.
pwxazgarage@gmail.com
Moskvich 407 1958m
Moskvich 2140 (export) 1978m
869925755
869001566
Vilnius
Vartotojo avataras
ryce
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 571
Užsiregistravo: 06 Kov 2005, 15:17
Miestas: Kaunas

Standartinė ryce »

pwxaz rašė:Na nežinau, :nežinau: bet man jokio įspūdžio šitas automobilis nepaliko, viskas elemntaru, man geriau moskvičius ar gaz čia mano asmeninė nuomonė.

Kiekviemam savo, kas geriau tai ir taip aisku, o kas labiau patinka, cia jau skoniu reikalas... :roll:
Vartotojo avataras
Sergej
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 936
Užsiregistravo: 20 Geg 2004, 16:22
Miestas: Vilnius

Re: Bugatti 57 Stelvio

Standartinė Sergej »

Raimis rašė:Šis egzempliorius neseniai buvo parduotas už 16000 Eur. Kaip už Bugatti- gal nedaug, kaip už tokią būklę- gal daugoka :roll: Gal turėsite kokių komentarų?


o kelintu cia metu?
Vartotojo avataras
slynikas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 312
Užsiregistravo: 07 Kov 2005, 18:58
Miestas: Utena - Vilnius

Standartinė slynikas »

Kazkas nepakartojamo.. :shock: vien tos lempos, sparnai! uh! O del kainos..nieko negaliu pasakyti, man tai per dideli pinigai, taciau kaip ir jus visi sakote - kaina pirkejo ir pardavejo reikalas, taigi jei pirkejui jos reikejo tikrai tai ir sumokejo kiek reikejo ;) bent as taip manau :)
Ieškau IMZ M-52 (ir pirmos laidos M-61) dalių.
8-626-11660
Vartotojo avataras
Fon
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 4028
Užsiregistravo: 06 Geg 2005, 22:35
Miestas: Vilnius

Standartinė Fon »

Šitas daiktas vertas ir ne tokių pinigų , kitas dalykas - mūsų kišenės :( , būtų jos kitokios , gal kitaip ir šnekėtumėm ... Tiesa , dar yra toks dalykas , kaip supratimas , bet čia jau kita kalba .
+370 610 60134
Jei bijai - nedaryk , jei darai - nebijok
Vartotojo avataras
Oldgytis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 91
Užsiregistravo: 05 Sau 2007, 19:08
Miestas: TRD,N

Standartinė Oldgytis »

Super Automobilis is Didziosios raides! Gera investicija. Su metais sio auto kaina tik auga,o jeigu jis dar ir bus restauruotas profesionaliai-nustatyti kainai reikes solidaus eksperto. Ar sis auto ne "vardinis"?
Datsun 160B
index
Naujokas
Naujokas
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: 28 Rgp 2006, 10:03

Standartinė index »

Vertas. Kaina, kaip normalios naujos mašinos, bet ši daug daug vertingesnė ir jos kaina tikrai kils. Kitas dalykas , kam ją verta pirkti.. Pinigai visgi gana nemaži.
AGspecial
moderatorius
moderatorius
Pranešimai: 1160
Užsiregistravo: 14 Bal 2006, 18:51
Miestas: Lazdijai/Vilnius

Standartinė AGspecial »

pwxaz rašė:Na nežinau, :nežinau: bet man jokio įspūdžio šitas automobilis nepaliko, viskas elemntaru, man geriau moskvičius ar gaz čia mano asmeninė nuomonė.


cia juk bugatti :!: gerai isidemek ir zinok, kad pats pigiausias bugati yra brangesnis negu pats brangiausias moskvicius
Vartotojo avataras
Ledūklis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1412
Užsiregistravo: 29 Vas 2004, 00:03
Miestas: Alytus

Standartinė Ledūklis »

AGspecial rašė:
pwxaz rašė:Na nežinau, :nežinau: bet man jokio įspūdžio šitas automobilis nepaliko, viskas elemntaru, man geriau moskvičius ar gaz čia mano asmeninė nuomonė.


cia juk bugatti :!: gerai isidemek ir zinok, kad pats pigiausias bugati yra brangesnis negu pats brangiausias moskvicius


Bet ne geresnis, ką ir norėjo pasakyt pwxaz.