Detroitas- vaizdai iš dabarties ir nuotraukos iš geriausių klestėjimo metų:
http://egland.livejournal.com/93045.html?page=1
Jeigu susiduriate su problemomis ar neveikia funkcionalumas, praneškite administracijai.
Dėkojame už supratingumą.
Dėkojame už supratingumą.
Amerikos automobilių sostinės merdėjimas
Moderatoriai: Shumeras, tadas1991, TADAS 125, Moderatoriai
-
Raimis
- ekspertas

- Pranešimai: 8615
- Užsiregistravo: 09 Vas 2004, 11:24
- Miestas: Alytus
Amerikos automobilių sostinės merdėjimas
Forume rašome lietuviškai.
!!!
-
SMG
- Forumietis

- Pranešimai: 89
- Užsiregistravo: 02 Vas 2006, 21:03
- Miestas: Šiauliai_Kupiškis
-
pulpitas
- Forumietis

- Pranešimai: 551
- Užsiregistravo: 24 Geg 2005, 21:47
- Miestas: Kaunas
-
SMG
- Forumietis

- Pranešimai: 89
- Užsiregistravo: 02 Vas 2006, 21:03
- Miestas: Šiauliai_Kupiškis
Bet nesakyk .. Lietuvoj tiek griuvesiu tai tikrai nerapulpitas rašė:tai tokiuose apgriuvusiuose pastatuose ir filmuoja bajavykus, susušaudymus, prekybą narkotikais...SMG rašė:Va va. Tokiose nuotraukose ir pasimato tikroji "svajoniu salis"![]()
Viskas labai grazu tik filmuose
O mes cia sakom, kad skurdi salis
-
pulpitas
- Forumietis

- Pranešimai: 551
- Užsiregistravo: 24 Geg 2005, 21:47
- Miestas: Kaunas
nu santykinai ne, bet kiek paciam teko matyt tiek Chicagoj, St. Louise ir kituose didmiesciuose JAV yra daug nebenaudojamu pastatu, ir ju niekas negali griaut be savininko, ten daug kas bankrutuoja tai taip ir lieka tie namai ir fabrikai, taip ir apmirsta miesto dalys po biskiSMG rašė:Bet nesakyk .. Lietuvoj tiek griuvesiu tai tikrai nerapulpitas rašė:tai tokiuose apgriuvusiuose pastatuose ir filmuoja bajavykus, susušaudymus, prekybą narkotikais...SMG rašė:Va va. Tokiose nuotraukose ir pasimato tikroji "svajoniu salis"![]()
Viskas labai grazu tik filmuose![]()
O mes cia sakom, kad skurdi salis
-
AGspecial
- moderatorius

- Pranešimai: 1160
- Užsiregistravo: 14 Bal 2006, 18:51
- Miestas: Lazdijai/Vilnius
-
savas1990
- Forumietis

- Pranešimai: 427
- Užsiregistravo: 08 Spa 2006, 15:26
- Miestas: Marijampole
nu kazin ar kolukiai sudarys toki ispudi kaip seni, grazus, buve prabangus pastatai, kurie dabar stugso isdauzytais laigai, isvartytom sienom ir t.t?AGspecial rašė:bet nuvaziukit i bet kuri didesni Lietuvos kaima ir apsidairykit.. kokie kloukiai buvo, kokie pastatai, fermos, o dabar?? butu idomu padaryti tokiu nuotrauku is Lietuvos ir sukurti tema
-
tadas1991
- moderatorius

- Pranešimai: 2068
- Užsiregistravo: 15 Lap 2006, 20:03
- Miestas: Kaunas
Kokie dar kolukiai, mano kaimas buves prie Vadokliu su visu pastatu kompleksu, geru bei prastu namo galais, XIX a. statybos. Gaila. parduotassavas1990 rašė:nu kazin ar kolukiai sudarys toki ispudi kaip seni, grazus, buve prabangus pastatai, kurie dabar stugso isdauzytais laigai, isvartytom sienom ir t.t?AGspecial rašė:bet nuvaziukit i bet kuri didesni Lietuvos kaima ir apsidairykit.. kokie kloukiai buvo, kokie pastatai, fermos, o dabar?? butu idomu padaryti tokiu nuotrauku is Lietuvos ir sukurti tema
-
dalgis
- Forumietis

- Pranešimai: 489
- Užsiregistravo: 30 Kov 2004, 02:05
- Miestas: klaipeda
toj pacioj klaipedoj pilna graziu senu pastatu, kurie kriokso isvis be stiklu.savas1990 rašė:nu kazin ar kolukiai sudarys toki ispudi kaip seni, grazus, buve prabangus pastatai, kurie dabar stugso isdauzytais laigai, isvartytom sienom ir t.t?AGspecial rašė:bet nuvaziukit i bet kuri didesni Lietuvos kaima ir apsidairykit.. kokie kloukiai buvo, kokie pastatai, fermos, o dabar?? butu idomu padaryti tokiu nuotrauku is Lietuvos ir sukurti tema
man tai tas straipsnis juokingas, kiek detroite gyventoju, kiel lietuvoj, kokio dydzio ten miestas, ir kokio dydzio cia, todel detroito ner ko lyginti su Lietuva ar jos miestais, o del apgriautu pastatu, detroite apgriauta nebenaudojama sporto sale, o pas mus tokiose vis dar vaikai laksto.
manau kad jei imestu kas kokiu nuotrauku kur detroito arhitekturiniai paminklai restauruoti, tu foto butu kur kas daugiau, tuo tarpu kai lietuvoj, iprasta nekreipt demesio i architekturos paminklus, juos nugriaut, ir statyt daugiaukscius akvariumus. matematika paprasta, ar pilnai atstatyt dveju aukstu nama, kuriame bus 16 butu, ar statyt nama 15 aukstu, kai buto kaina uz kvadrata 5000lt
862288203
-
Gintukas
- Forumietis

- Pranešimai: 4780
- Užsiregistravo: 08 Sau 2006, 15:47
Ta pačia tema dar daugiau:
http://detroityes.com/industry/index.html
Asmeniniai pamąstymai: ir kiek laiko turės praeit, kad mes pamatytumėm lygiai tokius pat vaizdus iš Japonijos, Kinijos ar P.Korėjos ??
http://detroityes.com/industry/index.html
Asmeniniai pamąstymai: ir kiek laiko turės praeit, kad mes pamatytumėm lygiai tokius pat vaizdus iš Japonijos, Kinijos ar P.Korėjos ??