Jeigu susiduriate su problemomis ar neveikia funkcionalumas, praneškite administracijai.
Dėkojame už supratingumą.

MC magnelola i CD

Čia rasite viską, kas netelpa į kitas temas, tačiau žinutės turi būti susiję su transporto priemonėmis.

Moderatoriai: Shumeras, tadas1991, TADAS 125, Moderatoriai

Vartotojo avataras
Vairuotojas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 449
Užsiregistravo: 12 Geg 2006, 22:31
Miestas: Šiauliai

MC magnelola i CD

Standartinė Vairuotojas »

norėčiau gaut toki patarima.. nusipirkau orginalią vw magnetola i scirocco savo, bet norėčiau pasidaryti taip kad galėčiau cd klausyt. Esu girdejęs, kad kažkaip pajungia cd dežes ar ka tai, internete nieko gero neradau info tai gal kas is jūsų žinotų kaip padaryt. Magnetolos jungtis paprasta
+ - ir kaloneliu laidai 2 kišas.
Vartotojo avataras
dalgis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 489
Užsiregistravo: 30 Kov 2004, 02:05
Miestas: klaipeda

Re: MC magnelola i CD

Standartinė dalgis »

Vairuotojas rašė:norėčiau gaut toki patarima.. nusipirkau orginalią vw magnetola i scirocco savo, bet norėčiau pasidaryti taip kad galėčiau cd klausyt. Esu girdejęs, kad kažkaip pajungia cd dežes ar ka tai, internete nieko gero neradau info tai gal kas is jūsų žinotų kaip padaryt. Magnetolos jungtis paprasta
+ - ir kaloneliu laidai 2 kišas.

yra kaseciu pirkt, ikisi kasete is jos maskatuoja laidai, laidus prijungi prie cd grotuvo(nesiojamo), ir baugini miesta :D
862288203
2105
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 90
Užsiregistravo: 30 Rgp 2006, 16:41

Re: MC magnelola i CD

Standartinė 2105 »

Vairuotojas rašė:norėčiau gaut toki patarima.. nusipirkau orginalią vw magnetola i scirocco savo, bet norėčiau pasidaryti taip kad galėčiau cd klausyt. Esu girdejęs, kad kažkaip pajungia cd dežes ar ka tai, internete nieko gero neradau info tai gal kas is jūsų žinotų kaip padaryt. Magnetolos jungtis paprasta
+ - ir kaloneliu laidai 2 kišas.


Jei zadi darytis tai tau reiks labai seno CD-ROM irenginio, kadangi reik kad butu atskiras mygtukas "play" ir "eject". Pajungi +12, +5 ir 0, ten kur eidavo toks plonytis laidas i motinine (turiu aumenyje ne ta platu) ten jungi kalonkes, aisku butu protingiau jei pries tai pajungtum potenciometra kad galetum garsa reguliuot.

P.S. Mano nuomone to neverta darytis kadangi jei nera stiprintuvo tai garsas bus nekoks nes truks zemu ir galios.
Vartotojo avataras
Vairuotojas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 449
Užsiregistravo: 12 Geg 2006, 22:31
Miestas: Šiauliai

Standartinė Vairuotojas »

va radau cd grotuvo pajungima http://www.audiodiy.lt/golf.php
gal kas galetu paaiškint kaip kas jungias, fizika mano silpniausia vieta... :oops: nesuprantu tai jei dc playeris gauna + o kur - td? ten kaip ižeminimas ar kas pavaizduotas?
Vartotojo avataras
p
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 46
Užsiregistravo: 12 Kov 2007, 18:29

Standartinė p »

žinau tokia kasete.pats turiu.ten ja įdedi ir laidą iš jos gali prijung prie ko nori kas turi ausiniu jungtį(jungtis prie kurios galima ausines prijungt).BMS mačiau berods apie 35lt,tiksliai neatsimenu.
m400
2105
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 90
Užsiregistravo: 30 Rgp 2006, 16:41

Standartinė 2105 »

Vairuotojas rašė:va radau cd grotuvo pajungima http://www.audiodiy.lt/golf.php
gal kas galetu paaiškint kaip kas jungias, fizika mano silpniausia vieta... :oops: nesuprantu tai jei dc playeris gauna + o kur - td? ten kaip ižeminimas ar kas pavaizduotas?


Tas kaip sakai izeminimas ir ira -
Vartotojo avataras
Vairuotojas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 449
Užsiregistravo: 12 Geg 2006, 22:31
Miestas: Šiauliai

Standartinė Vairuotojas »

tai dar tiek suprantu kad ten -, bet kur ji pajungt. i kebula ar kur?
reno
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 95
Užsiregistravo: 07 Sau 2005, 03:30
Miestas: Vilnius

Standartinė reno »

p rašė:žinau tokia kasete.pats turiu.ten ja įdedi ir laidą iš jos gali prijung prie ko nori kas turi ausiniu jungtį(jungtis prie kurios galima ausines prijungt).BMS mačiau berods apie 35lt,tiksliai neatsimenu.

siandien nusipirkau tokia kasete nauja uz 3lt
ant tauro kalno :?
Vartotojo avataras
p
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 46
Užsiregistravo: 12 Kov 2007, 18:29

Standartinė p »

o aš tokia mačiau BMS prekių žurnale kad tikrai nemažai kainuoja.kokia ten parduotuvė ant tauro kalno?
m400
reno
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 95
Užsiregistravo: 07 Sau 2005, 03:30
Miestas: Vilnius

Standartinė reno »

p rašė:o aš tokia mačiau BMS prekių žurnale kad tikrai nemažai kainuoja.kokia ten parduotuvė ant tauro kalno?

parduotuve "Sestadienio rytas"