Jeigu susiduriate su problemomis ar neveikia funkcionalumas, praneškite administracijai.
Dėkojame už supratingumą.

siandien Kauno gatvese

Čia talpinamos nuotraukos ir video informacija

Moderatoriai: TVR, Shumeras, Moderatoriai

Vartotojo avataras
Djorge
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 310
Užsiregistravo: 10 Rgs 2004, 11:56
Miestas: Šiauliai

Standartinė Djorge »

graži volgute, kad taip mano senelis pakrutėtų, aš jam ir volgutę užfundyčiau, vis ne ka veikia :D
beje idomu, ar anukas rimtai technika domisi ar šiaip koks piemengalys, naudos šitą mašinėlę kasdieną?
egiss
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 709
Užsiregistravo: 06 Vas 2004, 12:33
Miestas: Kaunas

Standartinė egiss »

Djorge rašė:graži volgute, kad taip mano senelis pakrutėtų, aš jam ir volgutę užfundyčiau, vis ne ka veikia :D
beje idomu, ar anukas rimtai technika domisi ar šiaip koks piemengalys, naudos šitą mašinėlę kasdieną?



na senelis turejo 21 ir ja pardave. Poto nusipirko 24 ir labai buvo nustebes kai pamate pas anuka 21... tad nusprende jam padeti, taip isijaute, kad zada dar viena tokia pasidaryti sau :)
Už parduotus daiktus gauti pinigai bus skiriami kelionei Moskvich'iumi į Nordkapp'ą
saulenas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 27
Užsiregistravo: 06 Bir 2004, 22:00

Standartinė saulenas »

baltas stogas gadina visa vaizda ir spalva kazkokia neaiski.lyg butu neorginali.o gal tik taip atrodo.
Vartotojo avataras
BIGNAS
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 443
Užsiregistravo: 06 Vas 2004, 14:46

Standartinė BIGNAS »

Grazi Volgyte. Cia egi kartais ne prie Mindaugo?
Vartotojo avataras
Ramzis
moderatorius
moderatorius
Pranešimai: 1646
Užsiregistravo: 08 Bal 2004, 20:55
Miestas: Kaunas

Standartinė Ramzis »

geras senelis, graži volgutė. Pavydžiu anūkėliui... :wink:

Egi, o čia kartais ne iš Aleksoto?
egiss
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 709
Užsiregistravo: 06 Vas 2004, 12:33
Miestas: Kaunas

Standartinė egiss »

Ramzis rašė:geras senelis, graži volgutė. Pavydžiu anūkėliui... :wink:

Egi, o čia kartais ne iš Aleksoto?


Na, kad ne ... jeigu nori apziureti naturoje, galiu suorganizuoti ... galvoju ir as savo volga pas tuos dazytojus dazyti...
Už parduotus daiktus gauti pinigai bus skiriami kelionei Moskvich'iumi į Nordkapp'ą
Vartotojo avataras
Raims
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 338
Užsiregistravo: 09 Sau 2005, 17:46
Miestas: Vilnius

Standartinė Raims »

egiss rašė:O kaip jums valstybiniai numeriai gale? kokios formos geriau, tokie ar pailgi?


Mašinytė liuks! O numeriai, manau, tokie ir turėtų būti, vis arčiau pagal formą tų, kur anksčiau buvo. Aš irgi tokius Volgai paėmiau, o kai sutvarkysiu 69 - taip pat pakeisiu esamus pailgus į "kvadratinius".
egisxxx
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 35
Užsiregistravo: 01 Sau 2005, 06:44

siandien kauno gatvese

Standartinė egisxxx »

Graziai sutvarkyta volgute.Seneliui :banga:
Tik man iskilo klausimas del stogo ar originaliu irgi buvo kitos spalvos stogu?Man tai gan graziai atrodo ir niekas cia nesugadinta.Nenudazyta gi kokia fioletinia spalva ,o viskas suderinta.
Vartotojo avataras
Raims
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 338
Užsiregistravo: 09 Sau 2005, 17:46
Miestas: Vilnius

Standartinė Raims »

Kiek atsimenu, važinėjo Volgos su kita spalva nudažytu stogu, bet kiek kitaip. Kitos spalvos buvo stogas, dalis galinių (ne priekinės ir ne vidurinės) stogo "stoikių", dalis galinių sparnų ir dalis galinių durelių (pagal išlenkimo linijas). Nuotrauką dabar taip perdažytos I Volgos pridedu, taip pat nudažytą II Volgą galima pamatyti ir istoriniame filme "Saugokis automobilio".
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Vartotojo avataras
Raims
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 338
Užsiregistravo: 09 Sau 2005, 17:46
Miestas: Vilnius

Standartinė Raims »

Beje, paieškojęs radau dar vieną dažymo kombinaciją (tik gal ta mėlyna/žydra spalva nenatūrali, ruda/"bieževaja" buvo tikrai):
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.