Jeigu susiduriate su problemomis ar neveikia funkcionalumas, praneškite administracijai.
Dėkojame už supratingumą.

Tarybinės armijos technika

Čia talpinamos nuotraukos ir video informacija

Moderatoriai: TVR, Shumeras, Moderatoriai

Vartotojo avataras
Be vėjo
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 953
Užsiregistravo: 20 Bal 2007, 10:29

Re: Tarybinės armijos technika

Standartinė Be vėjo »

Be vėjo rašė:Neteko užvertus galvą žiūrėti dangun, kaip jį raižo, tačiau niekaip negali pamiršti kai žlegsint vikšrams žemė po kojomis dreba. Tema kai kiekvienas labai daug ką turi prisiminti. Kad neimtu žiovulys keletą nuotraukų iš asmeninio albumo, 1987 m.


...
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
virgas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2131
Užsiregistravo: 12 Rgs 2004, 09:52
Miestas: Alytus

Re: Tarybinės armijos technika

Standartinė virgas »

sth55 rašė: galeciau svaitgali paklausinet tevo ir parasyt apie karine radiotechnika,mobilias rysiu,pokalbiu klausymo ir nutraukimo stotis,jis buvo murmaske slaptam daliny kur tokia technika naudojo,dar sake turejo 5 metu tylos sutarti pasirasyt :tyla: kai baige tarnyba.
Geriau paprašyk tėvo, kad ir tave patylėt pamokytų.
Vartotojo avataras
VERSLOVAS
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 465
Užsiregistravo: 24 Sau 2010, 01:45
Miestas: Vilnius

Re: Tarybinės armijos technika

Standartinė VERSLOVAS »

Atleiskit, kad neturiu foto...bet niekad nepairšiu Vilniaus Šiauries karinio miestelio.Mano močiutė dirbo kazarmoj virėja ir mane dar huliganiuką apie 10-12 metų paimdavo kartais į darbą. Tai pamenu visus garažus kur kar stovėjo. Tankai, BTRai, tanketės, na deja nežinau modelių..bet tokie ilgi sunkvežemiai gal MAZ su ilgom raketom.Po to subyrėjo TSRS, gyvenau 100 metrų nuo šio dalinio ir tapau didesniu huliganiuku, kuris su draugais lysdavom į apleistas kareivines ieškoti paliktų gėrybių:)) kiek esu gaudytas ten sargų ir tt..bet nepagautas:))kolkas liko tik iš tvorų spygliuotų padaryti 'vaikėziški"kastetai:))Moralas tik toks..kad niekad nepirkčiau ten butų..nes pilna namų pristatė, dėl iš atminties neiškrentančių "ežerų"visokių skysčių,butelių baltų neiškios sudėties..kuriuos užpilus ant kokio metalo...grauždavo dažus akimirksniu ir metalas keisdavosi. Tad neišku kuom tas gruntas yra persisunkęs.O jis gi kaip bebūtų garuoja:(Tačiau jei kas tarnavo tam daliny ir turi slaptų foto:))exx būtų gera pažiūrėti.
http://www.retrofest.lt
http://www.primeadmin.lt
MOSKVICH 427 75'
GAZ 21 66'
VIATKA V150 58'
Vartotojo avataras
Geodezininkas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 723
Užsiregistravo: 25 Lap 2009, 22:22
Miestas: Kaunas

Re: Tarybinės armijos technika

Standartinė Geodezininkas »

aš gyvenu porą metų Kauno raj. Linsmakalnyje, buvusioje karinėje uždaroje bazėje Lokatoriaus. Tai čia griuvėsių irgi yra. Galėčiau įmest foto jei domintų.
Visi mirė iš juoko, o aš likau gyvas.
Vartotojo avataras
Kęstutis 57
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 887
Užsiregistravo: 27 Rgp 2009, 23:58

Re: Tarybinės armijos technika

Standartinė Kęstutis 57 »

Internete mes visi, patys galime pasiieškoti įvairios senos ir nelabai rusiškos karinės technikos paveikslėlių. Dėkite iš savo albumų ar dėželių nuotraukas, kurios kelis metus įtakojo Jūsų jeigu ne gyvenimą, tai bent dienotvarkę. Aprašykite ją arba nutikimus su ja ir Jumis nutikusius.
Kęstutis, bet ne tas.
Kaunas, tel. Nr.: 8 687 52321
Vartotojo avataras
Be vėjo
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 953
Užsiregistravo: 20 Bal 2007, 10:29

Re: Tarybinės armijos technika

Standartinė Be vėjo »

Džiaugiuosi, kad jei šaudėme tai tik į fanierinius taikinius, o visą tą... nesamonę stengiuosi neprisiminti, žmogus apsirengęs civiliniais rūbais man priimtinesnis. Bet, jei kokių klausimų dėl nuotraukų iškils, klauskite.
Vartotojo avataras
Kęstutis 57
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 887
Užsiregistravo: 27 Rgp 2009, 23:58

Re: Tarybinės armijos technika

Standartinė Kęstutis 57 »

Ką gali patarti, jeigu pasižiūrėjus į tą pusę,- tave pykina?
Kęstutis, bet ne tas.
Kaunas, tel. Nr.: 8 687 52321
Vartotojo avataras
Geodezininkas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 723
Užsiregistravo: 25 Lap 2009, 22:22
Miestas: Kaunas

Re: Tarybinės armijos technika

Standartinė Geodezininkas »

Turbūt karinėse bazėse tokie paveikslėliai buvo populiarūs :)
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Visi mirė iš juoko, o aš likau gyvas.
Vartotojo avataras
Raimis
ekspertas
ekspertas
Pranešimai: 8585
Užsiregistravo: 09 Vas 2004, 11:24
Miestas: Alytus

Re: Tarybinės armijos technika

Standartinė Raimis »

Geodezininkas rašė:Turbūt karinėse bazėse tokie paveikslėliai buvo populiarūs :)

Trumpai tariant- taip. Vaizdinė agitacija- piešiniai, šūkiai ir pan.- buvo labai paplitę.
Forume rašome lietuviškai. :Lietuva: !!!
Vartotojo avataras
Geodezininkas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 723
Užsiregistravo: 25 Lap 2009, 22:22
Miestas: Kaunas

Re: Tarybinės armijos technika

Standartinė Geodezininkas »

kasdien važiuoju pro šalį ir kažkaip gaila kad su laiku jo vistiek nebeliks. Visgi šiokia tokia istorijos dalis
Visi mirė iš juoko, o aš likau gyvas.