Jeigu susiduriate su problemomis ar neveikia funkcionalumas, praneškite administracijai.
Dėkojame už supratingumą.

MMVZ M1A kitoks projektas

Perdarytos senovinės technikos (hotrod) skyrelis yra skirtas diskusijoms apie senovinę techniką, kuriai yra daugiau nei 30 metų ir kuri turi esminių perdarymų.

Moderatoriai: TVR, Moderatoriai

Vartotojo avataras
Stumoklis24
Forumo rėmėjas
Forumo rėmėjas
Pranešimai: 948
Užsiregistravo: 09 Vas 2008, 17:27
Miestas: Vilnius- Birzai

Standartinė Stumoklis24 »

Bobber ''style'' pasakiški motociklai, vieni iš artimesniu mano širdžiai. geras projektukas, gražu.
minde
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 455
Užsiregistravo: 23 Vas 2004, 11:41
Miestas: Vilnius

Standartinė minde »

Kuo skiriasi "bobber" nuo "chopper"? Jeigu tai iš esmės tas pats, tai anoks čia čioperis, kuris sako "pirrrrr", o ne "klu-klu-klu-klu"... Aš už neperdarinėjimą, jeigu čia balsavimas.
Vartotojo avataras
Stumoklis24
Forumo rėmėjas
Forumo rėmėjas
Pranešimai: 948
Užsiregistravo: 09 Vas 2008, 17:27
Miestas: Vilnius- Birzai

Standartinė Stumoklis24 »

minde rašė:Kuo skiriasi "bobber" nuo "chopper"? Jeigu tai iš esmės tas pats, tai anoks čia čioperis, kuris sako "pirrrrr", o ne "klu-klu-klu-klu"... Aš už neperdarinėjimą, jeigu čia balsavimas.


Stai tau paaiskinimas.
http://www.vorubroliaimcc.lt/2010/bobber-ir-chopper/
virgas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2131
Užsiregistravo: 12 Rgs 2004, 09:52
Miestas: Alytus

Standartinė virgas »

Paaiškėjo tik stilistiniai skirtumai. Bet jei pats perskaitysit to paaiškinimo pirmas eilutes, pamatysit, kad jie perdarinėjo savo HD, o aš, kad ir kaip bandyčiau įsivaizduot Harley (bobber ar chopper)su 125 kubų dvitakčiu varikliu, nu niekaip nesigauna.
DomuXs
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 573
Užsiregistravo: 07 Rgs 2006, 15:04
Miestas: Vilnius

Standartinė DomuXs »

virgas rašė:Paaiškėjo tik stilistiniai skirtumai. Bet jei pats perskaitysit to paaiškinimo pirmas eilutes, pamatysit, kad jie perdarinėjo savo HD, o aš, kad ir kaip bandyčiau įsivaizduot Harley (bobber ar chopper)su 125 kubų dvitakčiu varikliu, nu niekaip nesigauna.

bobber stiliaus motociklą galima daryt iš bet kokio tipo motociklo.
virgas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2131
Užsiregistravo: 12 Rgs 2004, 09:52
Miestas: Alytus

Standartinė virgas »

Aišku :labas:
Cyclofascist
Naujokas
Naujokas
Pranešimai: 18
Užsiregistravo: 10 Gru 2010, 16:24
Miestas: Schmalleningken

Standartinė Cyclofascist »

Dėkoju Stumoklis24 už nuorodą su išsamiu paaiškinimu kas yra kas :)

Na mane labai įkvėpė štai ši nuoroda http://www.falconmotorcycles.com/gallery/1-The%20Bullet%20.html#0 , tai komanda kuri turi viziją surinkti 10 senūjų britiškų motociklų juos perdarant, jie vienetiniai. Tai galima labiau pavadinti meno kūriniais, į kuriuos įdėta labai daug darbo ir pastangų. Šiuo metu surinkti 2 motociklai iš 10-ties. Stebėti jų darba labai įdomu.
TaMsTaS
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 169
Užsiregistravo: 02 Lap 2004, 14:38
Miestas: Kaunas

Standartinė TaMsTaS »

Bobberiu gamintoju jau yra daug ant svieto. Pvz: Shinya Kimura, Chikara Nagata, ir dar daug daug. O bobberi galima daryti is ko nori, cia jau kiekvieno fantazijos reikalas. Ne visi nori motociklus ar masinas restauruot, man idomiausi yra ratrod ir ratbike stiliai.
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Cyclofascist
Naujokas
Naujokas
Pranešimai: 18
Užsiregistravo: 10 Gru 2010, 16:24
Miestas: Schmalleningken

Standartinė Cyclofascist »

Dar pastebėjimas, ratų guoliai sudėti ne tokio dydžio kokie turėtų būti, guolių vidinio žiedo skersmuo yra didesnis nei ašies, todėl yra tekintos įvorės, todėl nelabai geras sprendimas ekploatuojant, nes gali suktis įvorėje ašis.
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Paskutinį kartą redagavo Cyclofascist 15 Gru 2010, 13:57, redaguota 1 kartą(us).
Cyclofascist
Naujokas
Naujokas
Pranešimai: 18
Užsiregistravo: 10 Gru 2010, 16:24
Miestas: Schmalleningken

Standartinė Cyclofascist »

Tamstas: ar pirmoje nuotraukoje kartais ne simson variklis, o antoje nuotraukoje tai nepakartojamai gražūs senieji flathead'ai :)