Jeigu susiduriate su problemomis ar neveikia funkcionalumas, praneškite administracijai.
Dėkojame už supratingumą.

MMVZ M1A kitoks projektas

Perdarytos senovinės technikos (hotrod) skyrelis yra skirtas diskusijoms apie senovinę techniką, kuriai yra daugiau nei 30 metų ir kuri turi esminių perdarymų.

Moderatoriai: TVR, Moderatoriai

minde
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 455
Užsiregistravo: 23 Vas 2004, 11:41
Miestas: Vilnius

Standartinė minde »

A, atrodo, supratau – bobberis tai motociklų ratrodas – minimalistinis stock antitiuningas. Va, sėdynė nebloga, nuo dviratuko:
http://forum.svrider.com/showthread.php?t=71318
Cyclofascist
Naujokas
Naujokas
Pranešimai: 18
Užsiregistravo: 10 Gru 2010, 16:24
Miestas: Schmalleningken

Standartinė Cyclofascist »

Išardyti ratai. Kai kurie špykiai lengvai nepasidavė, todėl teko špykių varžtelius mirkyti sriegių rūdis minkštinančiais preparatais, kai kuriuos net kaitinti dujine lietlempe.

Ar būna pirkti naujų špykių varžtelių ar kaip ten jie vadinasi?
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Cyclofascist
Naujokas
Naujokas
Pranešimai: 18
Užsiregistravo: 10 Gru 2010, 16:24
Miestas: Schmalleningken

Re: MMVZ M1A kitoks projektas

Standartinė Cyclofascist »

Panaudojus ratlankių tiesumo matavimo stendą (žr. nuotrauką) ir pora beržinių malkų bei guminio plaktuko pagalba ištiesinti ratlankiai. Surinkus ratus važiuoti bus maloniau ir saugiau. :D Ratai buvo pakankamai "aštuoniukiško" ir "kiaušinio" kreivumo, dabar ratlankiai pakankamai tiesūs ir susšpykiavus bus padoraus tiesumo.
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Vartotojo avataras
marjaxxx
Aukcionų arbitras
Aukcionų arbitras
Pranešimai: 1623
Užsiregistravo: 05 Spa 2007, 13:50
Miestas: Panevėžys - Vilnius

Re: MMVZ M1A kitoks projektas

Standartinė marjaxxx »

Ratlankiai galėjo kažkiek "pasiaštuoninti" ardant
Cyclofascist
Naujokas
Naujokas
Pranešimai: 18
Užsiregistravo: 10 Gru 2010, 16:24
Miestas: Schmalleningken

Re: MMVZ M1A kitoks projektas

Standartinė Cyclofascist »

Įvyko atvirkščias reiškinys, jie net tiesesni pasidarė po ardymo nei buvo neišardyti
Vartotojo avataras
Stumoklis24
Forumo rėmėjas
Forumo rėmėjas
Pranešimai: 948
Užsiregistravo: 09 Vas 2008, 17:27
Miestas: Vilnius- Birzai

Re:

Standartinė Stumoklis24 »

Cyclofascist rašė:Dėkoju Stumoklis24 už nuorodą su išsamiu paaiškinimu kas yra kas :)

Na mane labai įkvėpė štai ši nuoroda http://www.falconmotorcycles.com/gallery/1-The%20Bullet%20.html#0 , tai komanda kuri turi viziją surinkti 10 senūjų britiškų motociklų juos perdarant, jie vienetiniai. Tai galima labiau pavadinti meno kūriniais, į kuriuos įdėta labai daug darbo ir pastangų. Šiuo metu surinkti 2 motociklai iš 10-ties. Stebėti jų darba labai įdomu.

Kažkada buvau užmatęs šitą puslapį ir ''youtubeje'' yra video apie jį, tai aš net naktį nemiegojau :D, kaip man jis patiko, patinka ir patiks.
Vartotojo avataras
feisas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 877
Užsiregistravo: 29 Kov 2011, 08:22
Miestas: kauno raj

Re:

Standartinė feisas »

jarukas89 rašė:Idomus projektas kaip ir pats motociklas,taciau tokie perdarymai ir ypac tokio puikaus motociklo ir tokios komplektacijos,siame forume nelbai megstami.

--kas cia per ydomus tas proektas? :durniau: nukapot nagus tokiem pacukam uz tokius perdarymus :ddg: ne y tas rankas motociklas papuole bent jau mano tokia nuomone :evil:
Vartotojo avataras
Stumoklis24
Forumo rėmėjas
Forumo rėmėjas
Pranešimai: 948
Užsiregistravo: 09 Vas 2008, 17:27
Miestas: Vilnius- Birzai

Re: Re:

Standartinė Stumoklis24 »

feisas rašė:
jarukas89 rašė:Idomus projektas kaip ir pats motociklas,taciau tokie perdarymai ir ypac tokio puikaus motociklo ir tokios komplektacijos,siame forume nelbai megstami.

--kas cia per ydomus tas proektas? :durniau: nukapot nagus tokiem pacukam uz tokius perdarymus :ddg: ne y tas rankas motociklas papuole bent jau mano tokia nuomone :evil:

Lietuva laisva :D
Vartotojo avataras
Tomše
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 282
Užsiregistravo: 12 Bir 2011, 16:05
Miestas: Pakruojis

Re: Re:

Standartinė Tomše »

feisas rašė:
jarukas89 rašė:Idomus projektas kaip ir pats motociklas,taciau tokie perdarymai ir ypac tokio puikaus motociklo ir tokios komplektacijos,siame forume nelbai megstami.

--kas cia per ydomus tas proektas? :durniau: nukapot nagus tokiem pacukam uz tokius perdarymus :ddg: ne y tas rankas motociklas papuole bent jau mano tokia nuomone :evil:

Ko jūs tokie nervuoti, visas forumas tik peikt, tik peikt viska. Gi prieš rašant toki tvirta "faktą" geriau reikia perskaityti temą visą, nes joje aiškiai buvo parašyta, kad nesugadinant orginalių dalių, bei tvirtinų perdaryti motociklą, kad jei bus reikalas būtų galima sudėti viska atgal. Žodžiu nenupjovus tvirtinimų ir t.t. Nesugadinus orginalių dalių, nepakeitus jų matmenų ir t.t.
Vartotojo avataras
Stumoklis24
Forumo rėmėjas
Forumo rėmėjas
Pranešimai: 948
Užsiregistravo: 09 Vas 2008, 17:27
Miestas: Vilnius- Birzai

Re: MMVZ M1A kitoks projektas

Standartinė Stumoklis24 »

Taigi šiais laikais vieni už kitus protingesni :D:D:D, visada ir visur dabar taip.