Jeigu susiduriate su problemomis ar neveikia funkcionalumas, praneškite administracijai.
Dėkojame už supratingumą.

MMVZ M1A kitoks projektas

Perdarytos senovinės technikos (hotrod) skyrelis yra skirtas diskusijoms apie senovinę techniką, kuriai yra daugiau nei 30 metų ir kuri turi esminių perdarymų.

Moderatoriai: TVR, Moderatoriai

Doncila
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 284
Užsiregistravo: 16 Kov 2010, 14:57

Re: MMVZ M1A kitoks projektas

Standartinė Doncila »

Nesuprantu, kam tas skyrelis.."Perdaryta senovine technika"..jei visiems tie perdarymai tokie jau skausmingi................nu tai geriau patilekit su savo komentarais........yra pilna skyreliu, kur galite reikstis.......o jau kas tik yra perdaroma.tai jau ir su....as..
Cia tik mano pastebejimas..nieko asmenisko, paprasciausiai atsibodo skaityt tas nesamones
Jei yr toks skyrelis, tai ir gerbkit tuos kurie kazka nori pakeist 88888)
Vartotojo avataras
Snoopy
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 68
Užsiregistravo: 09 Bir 2008, 14:21
Miestas: Antalieptė/Kaunas

Re: MMVZ M1A kitoks projektas

Standartinė Snoopy »

Žinau prikelinėju seną kaip dinozaurai temą, bet įdomu ar darbai buvo vykdomi toliau ar taip ir numirė projektas
"Duodami patarimai, bet neduodama proto jais naudotis." - F. de Larošfuko
+37061645934, Nerijus
Vartotojo avataras
GINTIL
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 991
Užsiregistravo: 16 Spa 2004, 16:48
Miestas: Žemaitija

Re: MMVZ M1A kitoks projektas

Standartinė GINTIL »

Snoopy rašė:Žinau prikelinėju seną kaip dinozaurai temą, bet įdomu ar darbai buvo vykdomi toliau ar taip ir numirė projektas
Matyt pacientas mirė tik įpusėjus opercijai... :galvoti:
Labai norėčiau klysti ir sulaukti šio projekto rezultato. :roll:
1937 MB320 Pulmanlimousine
1957 M1M Minsk
1986 MB 190D
B765
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 20
Užsiregistravo: 28 Spa 2013, 13:04

Re: MMVZ M1A kitoks projektas

Standartinė B765 »

o geriausiai tai pardavinet kaledines eglutes zaisliukus,senoviniu transporto priemoniu gerbeju puslapyje :D ir nieko nedaryt :)
sumskas2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1015
Užsiregistravo: 16 Vas 2009, 20:40
Miestas: Vilnius

Re: MMVZ M1A kitoks projektas

Standartinė sumskas2 »

B765 rašė:o geriausiai tai pardavinet kaledines eglutes zaisliukus,senoviniu transporto priemoniu gerbeju puslapyje :D ir nieko nedaryt :)
Retkarciais tikrai geriau yra nieko nedaryti (esu ant savo kailio patyres) Dariau viena motocikla gal 3metus :) (net su draugu susipikau kuris mani daze), o paskui ji pardaviau i minusa. Po metu pamaciau sitam forume kai zmogus kuris nupirko ji visa isnaujo isrynko ir perdazo :D Turbut mano darbas tiek ir vertas buvo Kaip sakoma pirmas blinas prysviles :verkti2:
B765
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 20
Užsiregistravo: 28 Spa 2013, 13:04

Re: MMVZ M1A kitoks projektas

Standartinė B765 »

sumskas2 rašė:
B765 rašė:o geriausiai tai pardavinet kaledines eglutes zaisliukus,senoviniu transporto priemoniu gerbeju puslapyje :D ir nieko nedaryt :)
Retkarciais tikrai geriau yra nieko nedaryti (esu ant savo kailio patyres) Dariau viena motocikla gal 3metus :) (net su draugu susipikau kuris mani daze), o paskui ji pardaviau i minusa. Po metu pamaciau sitam forume kai zmogus kuris nupirko ji visa isnaujo isrynko ir perdazo :D Turbut mano darbas tiek ir vertas buvo Kaip sakoma pirmas blinas prysviles :verkti2:
pirmi blynai dazniausiai visada buna prisvile :) ,o sekantys jau skanesni :)