Jeigu susiduriate su problemomis ar neveikia funkcionalumas, praneškite administracijai.
Dėkojame už supratingumą.

Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Čia rasite forumo taisykles, pagrindinius reikalavimus, klausimus-atsakymus dėl naudojimosi forumu ir t.t.

Moderatorius: Moderatoriai

Zergman
Forumo rėmėjas
Forumo rėmėjas
Pranešimai: 508
Užsiregistravo: 19 Bal 2011, 20:01
Miestas: Tytuvėnai, Kelmės raj.

Re: Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Standartinė Zergman »

Anita25 rašė:Palaistei kaimišką tulžį - pasvilo šikinė gavus atgal. Gal naminukės gramą padarei , kad staiga toks ramus? Malačius :)


Nežinau apie ką čia kalbat, nes aš visą laiką labai ramiai šnekėjau, ir nesidraskiau čia, kaip kai kas :roll: bet teks prisiminti tą patarlę, apie kelio davimą...
8662O6653
Anita25
Naujokas
Naujokas
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: 30 Sau 2012, 17:10

Re: Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Standartinė Anita25 »

Kiek pamenu save - visada duodu kelia už golfo II vairo sėdintiems kapišonuotiems berniukams :roll:
Vartotojo avataras
mariussta
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1609
Užsiregistravo: 08 Lie 2008, 22:12
Miestas: Kaunas

Re: Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Standartinė mariussta »

Mažvaikiai, vaikų darželis :durniau: ir dar vienas jaunas forumo moderatorius negali nusileisti kvailesniems. TEMA SKIRTA KLAUSIMAMS MODERATORIAMS. Kur klausimai???
Mėgstu remontuoti automobilius, senus automobilius
Anita25
Naujokas
Naujokas
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: 30 Sau 2012, 17:10

Re: Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Standartinė Anita25 »

Tai gi va... :? , uždaviau nekaltą klausimą, o štai kaip išsiaudrino forumiečiai , vos ne iki muštynių... :durniau:

O taip ramu iki tol buvo :roll:

Būtų forume moderatoriai, trintų šitas nesamoningas rašliavas ( atsiprašau, protingas diskusijas ) lauk :!:
virgas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2131
Užsiregistravo: 12 Rgs 2004, 09:52
Miestas: Alytus

Re: Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Standartinė virgas »

Gerbiami administratoriai, štai tema:
viewtopic.php?f=57&t=43296
Aš nieko prieš bukumą ir idijotizmą, kaip jau kažkada minėjau, jie mane labai palaiko ir kelia nuotaiką. (Bent jau iki tam tikrų ribų). Rašau tik tam, kad man (vis dar) rūpi šis forumas ir jo autoritetas.

Ar tikrai ši moderatoriaus citata teisinga?:

pofke78 rašė:Skelbimuose jokios taisyklės negalioja.
Tik pardavėjo sąžinės balsas palaiko tvarka :-)


Gal logiška tada būtų padaryt (esu tikras, kad techniškai tai įmanoma) skelbimų skiltyje, jei jau ji tokia yra, vienos žinutės formatą, be galimybės į ją atsakinėt ar temą plėst?
Sakau tą suprasdamas, kad jei jūs su tuo sutiksit, aš atimsiu iš savęs malonumą skaityt panašius anekdotus, bet sakau, gal forumui nuo to bus geriau?
Vartotojo avataras
pofke78
moderatorius
moderatorius
Pranešimai: 1908
Užsiregistravo: 11 Bal 2011, 10:23
Miestas: Kaunas

Re: Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Standartinė pofke78 »

virgas rašė:Gal logiška tada būtų padaryt (esu tikras, kad techniškai tai įmanoma) skelbimų skiltyje, jei jau ji tokia yra, vienos žinutės formatą, be galimybės į ją atsakinėt ar temą plėst?

Bus dar didesnis bardakas.
Viena tema: parduodu kairės pusės šarnyrą: trys foto
Antra tema: parduodu buferio kampą: trys foto
Ir taip toliau.
virgas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2131
Užsiregistravo: 12 Rgs 2004, 09:52
Miestas: Alytus

Re: Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Standartinė virgas »

Tai ir puiku. :apllo:
Palikit, kaip yra. :-)
Be abejo, kai bus tik žinutė "parduodu š...ą" su trimis nuotraukomis ir be 6 puslapių komentarų, bardakas bus nepalyginamai didesnis.
O dabar tikrai smagu skaityt :puiku:
Vartotojo avataras
pofke78
moderatorius
moderatorius
Pranešimai: 1908
Užsiregistravo: 11 Bal 2011, 10:23
Miestas: Kaunas

Re: Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Standartinė pofke78 »

O kiek naujų temų bus prikurta?
Jei ta temą tamstos nedomina, tai gali jos ir 20 puslapių būti, vistiek ten neisi.
O kai bus nauja, su pavadinimu parduodu, tai vistiek per visas pereit turėsi....
virgas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2131
Užsiregistravo: 12 Rgs 2004, 09:52
Miestas: Alytus

Re: Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Standartinė virgas »

Labai logiška :-)
Tema pavadinimu "Sendaikčiai" susidedanti iš 6 puslapių (kol kas) idijotiškų žinučių bet be sendaikčių. Perskaitęs pavadinimą aš būtinai ją atsidarau, nes pavadinimas mane suintriguoja: aš labai mėgstu, visur ieškau ir perku mane dominančius sendaikčius. Ir tema "VAZ šarnyras" susidedanti iš vienos žinutės su trimis nuotraukomis, kaina ir telefono numeriu. Kadangi man jo nereikia, aš jos netsidarinėju, neskaitau, bet grįžtu į temą "Sendaikčiai", kurioje tikrai yra ką paskaityt :-)
Be abejo, dvidešimt atskirų, konkrečių temų yra nepalyginamai didesnis bardakas už 20 beverčių žinučių ir komentarų vienoje temoje. :-)
Įtikinote, daugiau klausimų nėra :-)
Vartotojo avataras
pofke78
moderatorius
moderatorius
Pranešimai: 1908
Užsiregistravo: 11 Bal 2011, 10:23
Miestas: Kaunas

Re: Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Standartinė pofke78 »

Na tai paimkim tokį atvejį, jei ateis naujokas ir norės parduot sendaikčius nuo iki 5lt.
Kiek naujų temų bus prikurta?