Jeigu susiduriate su problemomis ar neveikia funkcionalumas, praneškite administracijai.
Dėkojame už supratingumą.

Zymis

Susipažinimo skyrelis skirtas forumiečio ir jo senovinės technikos prisistatymui Oldtimers forumo bendruomenei.

Moderatoriai: tadas1991, Moderatoriai

Forumo taisyklės
IV dalis. Skyrelis „Susipažinkime“
1) Susipažinimo skyrelis skirtas forumiečio ir jo senovinės technikos prisistatymui Oldtimers forumo bendruomenei.
2) Temos pavadinimą turi sudaryti tik vartotojo vardas.
Vartotojo avataras
Zymis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 54
Užsiregistravo: 17 Vas 2008, 21:04
Miestas: klaipeda

Zymis

Standartinė Zymis »

Vardas - Zymantas
email - kidis1990@yahoo.com
miestas - Klaipeda
gimimo data - 1990-12-05
mob tel neturiu :)

turiu motocikla k-750 m 68m , uz poros menesiu manau nusipirkti gaz 69a , entuziazmo turiu i valias ,butu malonu susipazinti su tokiais pat entuziastais. :)
Vartotojo avataras
zigmasmoto
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 603
Užsiregistravo: 22 Vas 2008, 11:44
Miestas: Varėna

Standartinė zigmasmoto »

Sveikas prisistatęs, malonaus bendravimo forume, bei sėkmės atnaujinant savo senienas.
neskubėk ir būsi pirmas
Iž-49 1954, Iž-planeta 1963
Andrius831
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 443
Užsiregistravo: 12 Sau 2008, 23:59
Miestas: KLAIPĖDA

Standartinė Andrius831 »

Malonu Žymi matyti Tave prisistačiusi..vaikinas jaunas, bet entuziazmo tikrai nestokojantis,turejo svajone k-750, ir isigyjo,dabar ją varko, ir tiesą pasakius ganėtinai kruopščiai, Jis tikras senos technikos gerbėjas,tik štai už gramatikaą gavo GELTONA ZONA :D
Klaipėda
Vartotojo avataras
Zymis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 54
Užsiregistravo: 17 Vas 2008, 21:04
Miestas: klaipeda

Standartinė Zymis »

aciu aciu vyrai matot mokykloje negerai sekas :D
Vartotojo avataras
auris344
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 77
Užsiregistravo: 22 Lap 2007, 12:26
Miestas: Vilkaviškis

Standartinė auris344 »

Sveikas prisistates :-) Labai smalsu būtų pamatyti motociklo nuotraukų :-)
K-750, IŽ-49.
Vartotojo avataras
tadas1991
moderatorius
moderatorius
Pranešimai: 2069
Užsiregistravo: 15 Lap 2006, 20:03
Miestas: Kaunas

Standartinė tadas1991 »

Zymis rašė:aciu aciu vyrai matot mokykloje negerai sekas :D
Ar negerai sekas, ar tiesiog mokymosi laiką aukoji garažui? :D
Vartotojo avataras
Zymis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 54
Užsiregistravo: 17 Vas 2008, 21:04
Miestas: klaipeda

:D

Standartinė Zymis »

galim ir taip pasakyti :) kaitik bus surinktas atsiras sovietomanuose ;) [/i]
Vartotojo avataras
Zymis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 54
Užsiregistravo: 17 Vas 2008, 21:04
Miestas: klaipeda

Standartinė Zymis »

nu va praejo gerokai laiko ir ir turiu č naujus pirkiniu 81 m Dnepr 11 ir 70m GAZ 69
Vartotojo avataras
Zymis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 54
Užsiregistravo: 17 Vas 2008, 21:04
Miestas: klaipeda

va nuotraukos savos tech

Standartinė Zymis »

:)
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Vartotojo avataras
Zymis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 54
Užsiregistravo: 17 Vas 2008, 21:04
Miestas: klaipeda

dar

Standartinė Zymis »

dar
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.