Jeigu susiduriate su problemomis ar neveikia funkcionalumas, praneškite administracijai.
Dėkojame už supratingumą.

Ta pati gaz-22

Čia talpinamos nuotraukos ir video informacija

Moderatoriai: TVR, Shumeras, Moderatoriai

Vartotojo avataras
Socrat
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 360
Užsiregistravo: 07 Rgp 2004, 21:55
Miestas: Utena- Vilnius

Ta pati gaz-22

Standartinė Socrat »

Gal ka nors ir uzpikdysiu, bet ta tema buvo uzrakinta, tai esu priverstas rasyti cia! Buvau apziuret idemiau tos gaz-22! Idedu nuotraukas ir noriu paklaust, kiek jusu kastais kainuotu: gaz-21- priekine sedyne, panele, galinis tiltas, variklis, greiciu deze! Kaip ir viskas! :roll: Nors apytiksles kainas parasykit! Dekui. Beje dar galetumet parasyt ka matot neoriginalaus, gal bus kas nors esminio, ko as nematau!?
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Vartotojo avataras
Djorge
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 310
Užsiregistravo: 10 Rgs 2004, 11:56
Miestas: Šiauliai

Standartinė Djorge »

pala pala a tai ta volga taip niekas ir nenupirko a? tai ka tu cia ja kaip donora nori isnarstyti ar tau situ daliu truxta a?
Vartotojo avataras
Socrat
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 360
Užsiregistravo: 07 Rgp 2004, 21:55
Miestas: Utena- Vilnius

Standartinė Socrat »

Djorge rašė:pala pala a tai ta volga taip niekas ir nenupirko a? tai ka tu cia ja kaip donora nori isnarstyti ar tau situ daliu truxta a?


ne, as ja noriu statyt ant koju! Tai ir klausiu kiek galetu kainuot pagrindiniai trukstami agregatai!
Vartotojo avataras
dalgis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 489
Užsiregistravo: 30 Kov 2004, 02:05
Miestas: klaipeda

Standartinė dalgis »

a ne paprasciau tau butu trecia volga nusipirkt su dauztu galu, turetum isvardintas detales ir dar daliu papildomai, ir kainuotu pagal cia dazniausiai girdima kaina apie 1000lt.
862288203
Vartotojo avataras
Socrat
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 360
Užsiregistravo: 07 Rgp 2004, 21:55
Miestas: Utena- Vilnius

Standartinė Socrat »

dalgis rašė:a ne paprasciau tau butu trecia volga nusipirkt su dauztu galu, turetum isvardintas detales ir dar daliu papildomai, ir kainuotu pagal cia dazniausiai girdima kaina apie 1000lt.


:DDDD :DDDD :DDDD Gal ir taip, kaip pagrindine volga perku uz 400, o donora uz- 1000! :lol:
Vartotojo avataras
dalgis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 489
Užsiregistravo: 30 Kov 2004, 02:05
Miestas: klaipeda

Standartinė dalgis »

Socrat rašė:
dalgis rašė:a ne paprasciau tau butu trecia volga nusipirkt su dauztu galu, turetum isvardintas detales ir dar daliu papildomai, ir kainuotu pagal cia dazniausiai girdima kaina apie 1000lt.


:DDDD :DDDD :DDDD Gal ir taip, kaip pagrindine volga perku uz 400, o donora uz- 1000! :lol:


del pagrindines tau nuskilo. idomu kiek dar tokiu beliko Lietuvoj
862288203
Vartotojo avataras
Socrat
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 360
Užsiregistravo: 07 Rgp 2004, 21:55
Miestas: Utena- Vilnius

Standartinė Socrat »

na utenos apskrityje, kiek as zinau tai 2 su sita! :D O visoj lietuvoj, tai manau iki kokiu 20!? Cia mano spejimas! :?: :!: :?:
Vartotojo avataras
Djorge
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 310
Užsiregistravo: 10 Rgs 2004, 11:56
Miestas: Šiauliai

Standartinė Djorge »

nera dvidesimt as tau su pilna atsak)omybe sakau
beje sveikinu su geru puirkiniu ir pavydziu su baltu pavydu, jei persigalvosi mano privatas atviras pasiulymams :D
Vartotojo avataras
Djorge
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 310
Užsiregistravo: 10 Rgs 2004, 11:56
Miestas: Šiauliai

Standartinė Djorge »

na 22 gauti daug lengviau nei donora vat, beje tau tikrai nuskilo ;-)"
Vartotojo avataras
Socrat
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 360
Užsiregistravo: 07 Rgp 2004, 21:55
Miestas: Utena- Vilnius

Standartinė Socrat »

Na tai dabar prisipazinkit, kuris nukosejot sita aparata man is panoses!!! :?: :?: :?: