Jeigu susiduriate su problemomis ar neveikia funkcionalumas, praneškite administracijai.
Dėkojame už supratingumą.

wilkas

Susipažinimo skyrelis skirtas forumiečio ir jo senovinės technikos prisistatymui Oldtimers forumo bendruomenei.

Moderatoriai: tadas1991, Moderatoriai

Forumo taisyklės
IV dalis. Skyrelis „Susipažinkime“
1) Susipažinimo skyrelis skirtas forumiečio ir jo senovinės technikos prisistatymui Oldtimers forumo bendruomenei.
2) Temos pavadinimą turi sudaryti tik vartotojo vardas.
wilkas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 831
Užsiregistravo: 27 Rgs 2005, 14:33
Miestas: Rokiškis-Vilnius

wilkas

Standartinė wilkas »

sveiki, mieli kolegos na ir be abejo koleges.sugalvojau ir as jau prisistatyti,kad galeciau jaustis pilnaverciu sio forumo gyventoju :wink: ..
mano vardas yra audrius ir man 21 metai.as studijuoju ir dirbu,o kai turiu tik laisvo laiko is kart begu i garaza truputi "pasitepaluoti" :D .
as dievinu senus motociklus,na ir tikrai nespjaunu pasizvalgyti i senus automobilius.. :puiku: .sia ilga ir tikrai nenuobodzia "liga " susirgau,gal bent 12m.kai tevas atidave iz jupiter 2(kurio deja nebeturiu) :cry: .

mano el. pastas cxwilay@yahoo.com arba vilkas.moto@gmail.com
mano tel nr. 862564562
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Paskutinį kartą redagavo wilkas 10 Vas 2013, 08:58, redaguota 2 kartą(us).
Perku viską kas susije su Lietuvos MOTOCIKLIZMO JUDĖJIMU TARPUKARYJE (ženkliukai,nuotraukos,medaliai, pažymėjimai ir t.t.)
tel.nr. 862564562
wilkas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 831
Užsiregistravo: 27 Rgs 2005, 14:33
Miestas: Rokiškis-Vilnius

Standartinė wilkas »

na cia senoka foto,deja sito kur pusiau k-750 galima pavadinti jau nebera :?
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Perku viską kas susije su Lietuvos MOTOCIKLIZMO JUDĖJIMU TARPUKARYJE (ženkliukai,nuotraukos,medaliai, pažymėjimai ir t.t.)
tel.nr. 862564562
wilkas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 831
Užsiregistravo: 27 Rgs 2005, 14:33
Miestas: Rokiškis-Vilnius

Standartinė wilkas »

stai iz-49 :lol:
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Perku viską kas susije su Lietuvos MOTOCIKLIZMO JUDĖJIMU TARPUKARYJE (ženkliukai,nuotraukos,medaliai, pažymėjimai ir t.t.)
tel.nr. 862564562
Autocrossess1
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 348
Užsiregistravo: 19 Lie 2008, 23:41
Miestas: Kalvarija-Kaunas

Standartinė Autocrossess1 »

Sveikas prisijunges :roll: Beje šaunūs motociklai :puiku:
Vartotojo avataras
auris344
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 77
Užsiregistravo: 22 Lap 2007, 12:26
Miestas: Vilkaviškis

Standartinė auris344 »

Sveikas prisistatęs, įdomu būtų pamatyti ir kitų motociklu foto :-)
K-750, IŽ-49.
Danger
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 39
Užsiregistravo: 08 Rgs 2006, 12:38
Miestas: Panevezys

Standartinė Danger »

Sveikas pasijunges! :moped:
Vartotojo avataras
GINTIL
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 991
Užsiregistravo: 16 Spa 2004, 16:48
Miestas: Žemaitija

Standartinė GINTIL »

:sveikinu: Sveikas prisistatęs ir IŽ'ą gerai pastatęs... :foto:
1937 MB320 Pulmanlimousine
1957 M1M Minsk
1986 MB 190D