Jeigu susiduriate su problemomis ar neveikia funkcionalumas, praneškite administracijai.
Dėkojame už supratingumą.

Korbiuratorius

Perdarytos senovinės technikos (hotrod) skyrelis yra skirtas diskusijoms apie senovinę techniką, kuriai yra daugiau nei 30 metų ir kuri turi esminių perdarymų.

Moderatoriai: TVR, Moderatoriai

duccati2007
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 87
Užsiregistravo: 14 Rgp 2008, 14:56

Korbiuratorius

Standartinė duccati2007 »

Sveiki , koki patartumet dėti korba i izh 3 planetos varykli ? Kad ne tiek benzino valgytu. Mikuni gal ? Ar sunku ji gaut? ir kokios kainos ?
Megink..
Vartotojo avataras
motomanass
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 68
Užsiregistravo: 15 Kov 2009, 22:06
Miestas: Biržai

Standartinė motomanass »

Jei normaliai sureguliuotas,tai 6 litrų per akis,tai nemanau,kad ką pritaupysi
Perku iž 56 dalis.862360011
Vartotojo avataras
tadas1991
moderatorius
moderatorius
Pranešimai: 2068
Užsiregistravo: 15 Lap 2006, 20:03
Miestas: Kaunas

Standartinė tadas1991 »

Daug tų karbų visokių yra. Svarbu pritaikyt, kad užsidėtų. Mikuni, dellorto, Teikei, webber. Už rusišką tikrai mažiau ims manau. Bent jau važiuot tikrai galėtų geriau, jei gerai sureguliuotas
Vartotojo avataras
milzinas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1603
Užsiregistravo: 26 Kov 2009, 20:17
Miestas: Kretinga

Standartinė milzinas »

Pilnai sutinku su motomanass.Kuro sanaudos priklauso ne vien nuo karburatoriaus.Kuro sunaudojimas taipat priklauso nuo zvaklaidzio,pipkes,zvakes,svariu kontaktu,oro filtro ir savaime aisku nuo suregulevimo tai tiksliai pastatytas degimas,sureguliuotas karburatorius, karburatoriaus:adatos aukstis tai yra kuro misinio padavimas,kuro riebumo suregulevimas,tuscios eigos apsukos.Ir jai idesi mikuni ar kita karburatoriu sitie isvardinti faktoriai nesusitvarkys savaime.
Niekada neperženk ribos.Neperženges ribos niekada nesužinosi,kur ji yra.
Vartotojo avataras
marjaxxx
Aukcionų arbitras
Aukcionų arbitras
Pranešimai: 1623
Užsiregistravo: 05 Spa 2007, 13:50
Miestas: Panevėžys - Vilnius

Standartinė marjaxxx »

Manau originalūs ir sureguliuoti karbiuratoriai beveik niekuo nenusileidžia importiniams. Mano izh56 su originaliu karbiuratorium nė 5 litrų nesuvartoja jei normaliai važiuoju, tad nemanau kad verta pinigus mest, nes jie tikrai pigiai nekainuoja :-)
Vartotojo avataras
Xottabich
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 282
Užsiregistravo: 16 Sau 2008, 17:10
Miestas: Aussie

Standartinė Xottabich »

Su originaliu korburatoriumi ir kaip reikiant surinktu varikliu (parinktais suspaudimo laipsniais pagal kurą, atitinkama žvake ir degimu) planetą galima prisukti 3-4l 100km, važiuojant 80-90kmh greiču.
duccati2007
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 87
Užsiregistravo: 14 Rgp 2008, 14:56

Standartinė duccati2007 »

Kaip cia pasakius, Japoniskais labiau pasitikiu negu CCCP , del reguliavimo tai jo , nelengva, bet kai padarai poto maziau vargu buna :)
Megink..