Jeigu susiduriate su problemomis ar neveikia funkcionalumas, praneškite administracijai.
Dėkojame už supratingumą.

M-408

Čia diskutuojama apie viską kas susiję su senovinėmis transporto priemonėmis, išskyrus sritis kurios patenka į kitas forumo kategorijas.

Moderatoriai: Baronas, Moderatoriai

Forumo taisyklės
I dalis. Bendrosios nuostatos
1) Forume būtina laikytis Lietuvos Respublikos įstatymų, bei bendrų etikos normų: neįžeidinėti diskusijų dalyvių, jų pomėgių ar transporto priemonių, būti sąžiningiems. Pagarbos pašnekovui laikymasis – esminis kultūringo bendravimo forume bruožas. Forumas yra skirtas išsilavinusiems ir kultūringiems žmonėms.
2) Forume netoleruojamas betikslis žinučių rašymas. Į tai įeina ir rašymas ne tam skirtose temose, tų pačių žinučių kartojimas, emocijų reiškimas, dviejų vartotojų viešas susirašinėjimas. Bet kokias pastabas dėl forumo taisyklių laikymosi turi teisę pateikti tik forumo moderatoriai.
3) Forumas yra skirtas senovinių transporto priemonių gerbėjams. Forume senovine laikoma tokia transporto priemonė, kuriai žinutės parašymo dieną yra suėję 30 ir daugiau metų. Diskusijos apie jaunesnes transporto priemones draudžiamos.
5) Iš kiekvienos naujai sukurtos temos pavadinimo turi būti suprantama temos (diskusijos, klausimo) esmė. (Teisingas temos pavadinimas – „GAZ 69 priekinis tiltas“, neteisingas temos pavadinimas – „Priekinis tiltas“.).
6) Visos forume pateikiamos nuotraukos turi būti pateikiamos naudojant failų prisegimą. Draudžiama įdėti nuotraukas, kurios užsikrauna iš kitų puslapių (funkcija "img").
7) Kiekvienas vartotojas, savo žinutėje prisegdamas failą, kartu patvirtina bei prisiima iš to išplaukiančią atsakomybę, kad failas pateikiamas nepažeidžiant kitų asmenų autorinių teisių. Visi ginčai dėl autorinių teisių yra sprendžiami teisme tarp autoriaus ir tariamai jo teises pažeidusio asmens. Forumas nėra teismas ir autorinių ginčų nenagrinėja.
9) Forume skatinamas bendravimas taisyklinga lietuvių kalba. Kitos tautybės forumiečiams leidžiami daliniai nukrypimai.

Plačiau: Visos taisyklės
Vartotojo avataras
kartingas123
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 93
Užsiregistravo: 13 Kov 2009, 12:08

M-408

Standartinė kartingas123 »

Sveiki. Turiu M-408 1967m. pakankamai normaliai išsilaikęs, reikėtų restauruoti. Ką manot apie šitą modelį, oldtimer prasme? Man tai jis labai patinka, tik va gal dėl to, kad tai mano tėvuko mašina, su kuria aš užaugau.
Laukiu komentarų.
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Nusišypsojau pasauliui ir likau be dantų.
Vartotojo avataras
blackGhotc
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 262
Užsiregistravo: 05 Spa 2008, 13:39
Miestas: Šalčininkai

Standartinė blackGhotc »

Tai jei ji tokio stovio kaip ir foto tai nemanau jog ją reiktų restauruot,bet jei blogesnes išvaizdos ir būklės tai geriau jau palaukt kokius 10 metelių,tada manau jos bus daugiau paklausios nei dabar.
Vartotojo avataras
Raimis
ekspertas
ekspertas
Pranešimai: 8585
Užsiregistravo: 09 Vas 2004, 11:24
Miestas: Alytus

Standartinė Raimis »

Parašas po nuotrauka nelabai krinta į akis. Kai kas gali pagalvoti, kad eksponuoji savo automobilį Rygos Motormuziejuje. :-)
Jei automobilis- šeimos relikvija, verta pagarbos bet kokiu atveju.
Paskutinį kartą redagavo Raimis 29 Lap 2009, 12:12, redaguota 1 kartą(us).
Forume rašome lietuviškai. :Lietuva: !!!
Paulius-+
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 299
Užsiregistravo: 30 Sau 2007, 12:22

Standartinė Paulius-+ »

Oldtimer prasme jis puikiai tinka, pats du tokius turiu viena exportini :-)
tel. +37068938524
Vartotojo avataras
mariussta
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1609
Užsiregistravo: 08 Lie 2008, 22:12
Miestas: Kaunas

Standartinė mariussta »

O gale stopai kokie?
Mėgstu remontuoti automobilius, senus automobilius
Vartotojo avataras
kartingas123
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 93
Užsiregistravo: 13 Kov 2009, 12:08

Standartinė kartingas123 »

Gale stopai vertikalūs, kaip ir priklauso pirmųjų gamybos metų 408 iesiems
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Nusišypsojau pasauliui ir likau be dantų.
Vartotojo avataras
mariussta
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1609
Užsiregistravo: 08 Lie 2008, 22:12
Miestas: Kaunas

Standartinė mariussta »

:puiku: Mano nuomone su 408-uoju modeliu,na dar dalinai 412-uoju, baigėsi tarybinių dizainerių išmonė ir sugebėjimai.
Mėgstu remontuoti automobilius, senus automobilius
virgas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2131
Užsiregistravo: 12 Rgs 2004, 09:52
Miestas: Alytus

Standartinė virgas »

Jei jau pradesi restauruot, neuzmirsk, kad elektros instaliacijos laidu pyne pakeisti butina. Tai kiekvieno 408 Moskviciaus silpniausia vieta. Ja, visiskai nauja gali isigyti paskambines man, apacioje nurodytu numeriu uz tokia juokinga kaina, kad man net geda sakyt. :oops:
Vartotojo avataras
kartingas123
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 93
Užsiregistravo: 13 Kov 2009, 12:08

Standartinė kartingas123 »

Ačių, tikrai manau reikės kreiptis. Pasiūlykite jei kas nors daugiau kokių naujų detalių turite mano Maskviukui.
Nusišypsojau pasauliui ir likau be dantų.
Vartotojo avataras
sth55
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1212
Užsiregistravo: 18 Rgs 2008, 19:11
Miestas: Vilnius

Standartinė sth55 »

Man asmeniškai tai gražus aparatas ir žymiai gražesnis už velyvą 408 ir 412,2140,bet manau egzotiškesni yra ankstesni Moskvičiai,bet man jis visvien labai gražus ir iš galo,ir iš priekio(ypatingai eksportinis),taip pat mane žavi tas,kad pas jį variklis visai senesnės konstrukcijos negu velesni Moskvičiai.O dėl restauracijos,jei jis ištiesų geram stovy manau perrinkimo arba smulkaus kosmetinio remonto pakaktų,o tada patarčiau restauruotis kokį kremliuka arbe 402,407,403.