Esu Juozas iš Vilniaus.Man jau virš 40. Technika domiuos nuo vaikystės, senovine keli metai.Kadangi nuo 93 metu važineju Subaru automobiliais nesenai isigijau Subaru Leone 1600 4 WD 81 metu. Reikia truputį restauruot, bet niekaip neprisiruošiu kol kas:-) Domiuos ir motociklais, bet apie tai kitą kartą.
Beje, modelis iš išvaizdos atrodo neispudingai,pradėtas gaminti 78 bet techniškai įdomus- kietai be diferencialo prijungiama galinių ratų pavara, palėtintojas (demultiplikatorius) greičių dėžėj,gale padidintos trinties diferiancialas,automobilio prošvaista reguliuojama 3 cm diapazone (raktas 20
