Jeigu susiduriate su problemomis ar neveikia funkcionalumas, praneškite administracijai.
Dėkojame už supratingumą.

k750M 6V generatorius.

Perdarytos senovinės technikos (hotrod) skyrelis yra skirtas diskusijoms apie senovinę techniką, kuriai yra daugiau nei 30 metų ir kuri turi esminių perdarymų.

Moderatoriai: TVR, Moderatoriai

rimasnerimas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 321
Užsiregistravo: 12 Geg 2009, 21:35

k750M 6V generatorius.

Standartinė rimasnerimas »

Sveiki forumiečiai.
Gal galėtumėt patarti kaip perdaryti vietoj esamos g414 į patikimesnę ir galingesnę sistemą(kad ir 12V). O gal yra pirkti analogų g414, pvz. lenkų?
rimasnerimas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 321
Užsiregistravo: 12 Geg 2009, 21:35

Re: k750M 6V generatorius.

Standartinė rimasnerimas »

http://cgi.ebay.de/Adapter-Ring-6V-12V- ... 4669718543

Radau šią nuorodą ebay, pakomentuokit prašau Jūsų.
Vartotojo avataras
Kęstutis 57
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 887
Užsiregistravo: 27 Rgp 2009, 23:58

Re: k750M 6V generatorius.

Standartinė Kęstutis 57 »

Mane, labiau domintų: kokią elektroninę relę vietoje elektromechaninės galima panaudoti kartu su nuolatinės srovės generatoriumi, kad neliktų šokinėjančių-kibirkščiuojančių kontaktų. Kad būtų kažkas, kaip dabartinių mašinų, tik 6 V. Krovimo įtampa tikriausiai apie 7,2 V.
Kęstutis, bet ne tas.
Kaunas, tel. Nr.: 8 687 52321
rimasnerimas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 321
Užsiregistravo: 12 Geg 2009, 21:35

Re: k750M 6V generatorius.

Standartinė rimasnerimas »

Ant stendo esu pasidaręs, panašią į šią schemutę. Pradeda žadintis nuo 4,2V, nutrukia krovimą ties 7,15V. Plačiau apie tai negaliu parašyt, nes neišbandžiau kol kas ant pačio motociklo(neaišku kaip veiks skirtingom apkrovom).
Remiausi šia nuoroda:

http://old.oppozit.ru/modules.php?name= ... b13d5afadd

Žinau, kad g414 patikimumas yra prastas, juolab 65W, todėl ir ieškau alternatyvos.
rimasnerimas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 321
Užsiregistravo: 12 Geg 2009, 21:35

Re: k750M 6V generatorius.

Standartinė rimasnerimas »

Arba:
http://cgi.ebay.de/Jawa-elekt-Regler-6- ... 5195392b02

Vokiškam forume domėjausi, veikimia gerai.
Vartotojo avataras
Kęstutis 57
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 887
Užsiregistravo: 27 Rgp 2009, 23:58

Re: k750M 6V generatorius.

Standartinė Kęstutis 57 »

Diskusijos rusiškame forume kai kur viršija mano protines galimybes ir kaip supratau vistiek nelabai patikima. Todėl labiau būčiau linkęs pasistatyti čekišką relę, tokią, kuri išstatyta aukcione. Tik reikia išsiaiškinti: ką kuris kontaktas veikia. Gal tų relių ir pas mus įmanoma gauti?
Kęstutis, bet ne tas.
Kaunas, tel. Nr.: 8 687 52321
rimasnerimas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 321
Užsiregistravo: 12 Geg 2009, 21:35

Re: k750M 6V generatorius.

Standartinė rimasnerimas »

http://www.ural-dnepr.net/wbb3/index.ph ... ght=regler

Pirkti tai abejoju ar čia pas mus rasite, tačiau iš ebay kur nurodžiau galit laisvai nusipirkt, ir niekur pigiau nebus kaip ten(aš taip galvoju), netgi važiuot pasiimt niekur nereikia, paštu atsiunčia.
Vartotojo avataras
Kęstutis 57
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 887
Užsiregistravo: 27 Rgp 2009, 23:58

Re: k750M 6V generatorius.

Standartinė Kęstutis 57 »

Automobilinio įtampos reguliatorius kartu su šepetėliais, kainuoja 25-35 litus, o motociklo nedaug kuo skiriasi. Tik įtampa 6V. vietoje 12V. ir dar be šepetėlių. Tegul turguje bus 40-50 litų. Neturėtų būti labai didelis deficitas. O ir tuo aukcionu reikia mokėti naudotis, gal dar ir kažkokios papildomos sąlygos. Aš labai neskubu. Dabar svarbiausiai, kad žinau ko norėti.
Kęstutis, bet ne tas.
Kaunas, tel. Nr.: 8 687 52321
jakovlevas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 452
Užsiregistravo: 11 Lie 2009, 21:06
Miestas: Vilnius

Re: k750M 6V generatorius.

Standartinė jakovlevas »

Aš nusipirkau šitą, http://cgi.ebay.co.uk/Lichtmaschinenregler-EMW-R35-/250749493150?pt=Motorrad_Kraftradteile&hash=item3a61d59f9e
Tilpo į pp302 dėžutę (todėl viskas originaliai atrodo), nustačiau 7,2V, veikia puikiai.
Gerai veikia ir pagal šitą schemą (prisegu) padarytas reguliatorius, irgi išbandžiau (tik vienoj vietoj toj schemoj įdėtas potenciometras, kad dar pareguliuot būtų galima).

Kiek suprantu, naujesniuose generatoriuose yra ir diodų tiltelis, kuris dar papildomai lygina srovę, G414 diodų dar neturėjo.

Beje, tam pačiam vokiškam forume, kur čia jau yra nuoroda, skaičiau, kad jie naudoja 12V generatorius nuo kažkurių fiatų, iš Lenkijos siunčiasi. visi tvirtinimai tinka (ar pritaikomi), ir galingesni tie generatoriai.
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
rimasnerimas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 321
Užsiregistravo: 12 Geg 2009, 21:35

Re: k750M 6V generatorius.

Standartinė rimasnerimas »

jakovlevas rašė:Aš nusipirkau šitą, http://cgi.ebay.co.uk/Lichtmaschinenregler-EMW-R35-/250749493150?pt=Motorrad_Kraftradteile&hash=item3a61d59f9e
Tilpo į pp302 dėžutę (todėl viskas originaliai atrodo), nustačiau 7,2V, veikia puikiai.
Gerai veikia ir pagal šitą schemą (prisegu) padarytas reguliatorius, irgi išbandžiau (tik vienoj vietoj toj schemoj įdėtas potenciometras, kad dar pareguliuot būtų galima).

Kiek suprantu, naujesniuose generatoriuose yra ir diodų tiltelis, kuris dar papildomai lygina srovę, G414 diodų dar neturėjo.

Beje, tam pačiam vokiškam forume, kur čia jau yra nuoroda, skaičiau, kad jie naudoja 12V generatorius nuo kažkurių fiatų, iš Lenkijos siunčiasi. visi tvirtinimai tinka (ar pritaikomi), ir galingesni tie generatoriai.




Kiek supratau Jūs važinėjate su g414. Ar pastačius šitą relę neturit problemų su krovimu, matot aš pastačiau pas save 6V elektroninį degimą, užvedus ant laisvų tiesiog galingumas krenta, supratau kad motociklas dirba akumuliatoriaus režimu. Lieka arba generatorius arba relė. Pagal Jūsų atsiūsta schemute susimaketavau šią elektroninę relę(dar neišbandžiau), tačiau vis neduoda ramybės generatorius(jo tarnavimo laikas bei patikimumas ir kaip minėjau krovimo problemos).
Ar galėtumėt patikinti kad pastačius elektroninę relę reguliatorių jokių papildomų krovimo problemų neatsiranda. Tada aš nebesukčiau galvos dėl generatoriaus, o susimontuočiau šitą elektroninę relę reguliatorių.