Jeigu susiduriate su problemomis ar neveikia funkcionalumas, praneškite administracijai.
Dėkojame už supratingumą.

eimontas

Susipažinimo skyrelis skirtas forumiečio ir jo senovinės technikos prisistatymui Oldtimers forumo bendruomenei.

Moderatoriai: tadas1991, Moderatoriai

Forumo taisyklės
IV dalis. Skyrelis „Susipažinkime“
1) Susipažinimo skyrelis skirtas forumiečio ir jo senovinės technikos prisistatymui Oldtimers forumo bendruomenei.
2) Temos pavadinimą turi sudaryti tik vartotojo vardas.
eimontas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 173
Užsiregistravo: 19 Sau 2009, 21:23
Miestas: panevezys

eimontas

Standartinė eimontas »

Sveiki, esu Eimontas is Panevezio rajono ,studentas. :-) senovine technika domiuosi jau beveik 10m daug ir ivairios turejau pradedant motoriniais baigiant opozitu, tiesa kolkas apsiriboju tik motociklais. :D turiu iz-56 58m varijanta pavasari baigesi tris metus trukes remontas nors dar ne viskas padaryta kaip noreciau bet tai palieku ateiciai. :-) Neseniai isigijau ir iz jupiter5 taip vadinama ''perichoda'' is j4 i j5 na bet jis kaip ir perjaunas siam forumui. Kogero mekstamiausi motociklai mano ir yra yzai, nors jauciu didele silpnybe ir Vokiskiems, ypac NSU-350 OSL tiesa man tai nera ikandamas motociklas,bent jau kolkas... :D Forume jau nesu naujokas, tik perdaug nesireiskiu, su dideliu smalsumu skaitau straipsnius ,domiuosi ir semiuosi naujas zinias. :D
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
iz-misraine (t.y. sudetas is puse kadanors buvusiu iz modeliu)
iz-56 po truputi kapitaliskai remontuojamas
Vartotojo avataras
ALEKSAS PETROSAITIS
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 72
Užsiregistravo: 03 Vas 2010, 00:32
Miestas: UTENA

Re: eimontas

Standartinė ALEKSAS PETROSAITIS »

sveikas turiu 56 labai gero stovio bet dokai rusu laiku o seimininkas pas abraoma iskeliavo gal zinai kaip dokumentus i lietuviskus paversti?
Vartotojo avataras
Nerijus_
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 256
Užsiregistravo: 28 Bir 2011, 11:33
Miestas: Lazdijai

Re: eimontas

Standartinė Nerijus_ »

Ieškok to motociklo gyvų paveldėtojų t.y. savininko žmonos, vaikų, anūkų, ir t.t. O apie tolimesnius veiksmus pasiieškok informacijos forume, tikrai rasi.
Moteris už vairo, kaip žvaigždė danguje - tu ją matai, o ji tavęs ne.
Algis 638
JUODA ZONA
JUODA ZONA
Pranešimai: 106
Užsiregistravo: 05 Rgp 2011, 13:55

Re: eimontas

Standartinė Algis 638 »

eimontas rašė:Sveiki, esu Eimontas is Panevezio rajono ,studentas. :-) senovine technika domiuosi jau beveik 10m daug ir ivairios turejau pradedant motoriniais baigiant opozitu, tiesa kolkas apsiriboju tik motociklais. :D turiu iz-56 58m varijanta pavasari baigesi tris metus trukes remontas nors dar ne viskas padaryta kaip noreciau bet tai palieku ateiciai. :-) Neseniai isigijau ir iz jupiter5 taip vadinama ''perichoda'' is j4 i j5 na bet jis kaip ir perjaunas siam forumui. Kogero mekstamiausi motociklai mano ir yra yzai, nors jauciu didele silpnybe ir Vokiskiems, ypac NSU-350 OSL tiesa man tai nera ikandamas motociklas,bent jau kolkas... :D Forume jau nesu naujokas, tik perdaug nesireiskiu, su dideliu smalsumu skaitau straipsnius ,domiuosi ir semiuosi naujas zinias. :D


Sveikas , gražus Iz-56 :)
Įkelk jeigu gali Jupiterio 5 foto :)
eimontas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 173
Užsiregistravo: 19 Sau 2009, 21:23
Miestas: panevezys

Re: eimontas

Standartinė eimontas »

jupiteris kolkas pabertas dalimis ,remontuoju ,bus perdazomas ir sutvarkyta technine puse ,nuotrauku neturiu :-)
iz-misraine (t.y. sudetas is puse kadanors buvusiu iz modeliu)
iz-56 po truputi kapitaliskai remontuojamas
Algis 638
JUODA ZONA
JUODA ZONA
Pranešimai: 106
Užsiregistravo: 05 Rgp 2011, 13:55

Re: eimontas

Standartinė Algis 638 »

eimontas rašė:jupiteris kolkas pabertas dalimis ,remontuoju ,bus perdazomas ir sutvarkyta technine puse ,nuotrauku neturiu :-)


Įdomu :) o kelintų metų Tavo jupiteris ? jeigu iš j4 pereinamas i j5 turėtų būti 1985-1986 metų ...
eimontas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 173
Užsiregistravo: 19 Sau 2009, 21:23
Miestas: panevezys

Re: eimontas

Standartinė eimontas »

Man regis 85 tiksliai nepamenu ka dokuose raso :)
iz-misraine (t.y. sudetas is puse kadanors buvusiu iz modeliu)
iz-56 po truputi kapitaliskai remontuojamas
Algis 638
JUODA ZONA
JUODA ZONA
Pranešimai: 106
Užsiregistravo: 05 Rgp 2011, 13:55

Re: eimontas

Standartinė Algis 638 »

eimontas rašė:Man regis 85 tiksliai nepamenu ka dokuose raso :)


lauksim foto :)
eimontas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 173
Užsiregistravo: 19 Sau 2009, 21:23
Miestas: panevezys

Re: eimontas

Standartinė eimontas »

foto greit nebus ,nes motociklas isrinktas. Mano izas atrodo butent taip kaip sioj nuotraukoj ,tik nera tos nesamones ant priekines lempos.
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
iz-misraine (t.y. sudetas is puse kadanors buvusiu iz modeliu)
iz-56 po truputi kapitaliskai remontuojamas
Algis 638
JUODA ZONA
JUODA ZONA
Pranešimai: 106
Užsiregistravo: 05 Rgp 2011, 13:55

Re: eimontas

Standartinė Algis 638 »

eimontas rašė:foto greit nebus ,nes motociklas isrinktas. Mano izas atrodo butent taip kaip sioj nuotraukoj ,tik nera tos nesamones ant priekines lempos.


tai toks ir turi būt , jeigu 1985-1986 metų .