Jeigu susiduriate su problemomis ar neveikia funkcionalumas, praneškite administracijai.
Dėkojame už supratingumą.

DRV

Susipažinimo skyrelis skirtas forumiečio ir jo senovinės technikos prisistatymui Oldtimers forumo bendruomenei.

Moderatoriai: tadas1991, Moderatoriai

Forumo taisyklės
IV dalis. Skyrelis „Susipažinkime“
1) Susipažinimo skyrelis skirtas forumiečio ir jo senovinės technikos prisistatymui Oldtimers forumo bendruomenei.
2) Temos pavadinimą turi sudaryti tik vartotojo vardas.
DRV
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 13 Lap 2011, 19:38
Miestas: Kaunas

DRV

Standartinė DRV »

Esu studentas. Noriu pabėgti nuo kasdienių rūpesčiu ir kiek užsimiršti užsiimant senu pomėgiu - senienų krapštimu, tad prisijungiu prie šios bendruomenės ir tikiuosi, kad rasiu žmonių, kurie galės man padėti su dalių įsigijimu.

Kadaise turėjau mokiką "Карпаты-2" ir į motorinius nelabai kreipiau dėmesio. Nesenai atradau tokius nuostabius modelius kaip ЗИФ 77, Riga Gauja, Riga 5, Riga 7 ir man kilo mintis įsigyti kokį vieną, tačiau susimasčiau ar ilgam man pakaks to užsidegimo.

Aš turiu vieną Iž variklį, kurį "renku" dėdei jau porą metų. Išvažiavau į mokslus ir vis nerandu laiko pabaigti darbus. Paskubom rinkti nesinori, o kad gerai surinkti reikia laiko, vietos ir įgūdžiu. Mano rankos gerokai atbuko per porą studijų metų, tad galvoju, kad reiktų kiek pramankštinti rankas ir suteikti atgaivą galvai.

Pradėti norėčiau nuo motorinio dviračio variklio įsigijimo. Vėliau gal įsigysiu ir motorinį. Apsistojau ties motorinio varikliu, nes tokį lengva remontuoti, ganėtinai pigu, o kas svarbiausia darbus galima atlikti bendrabučio kambaryje - nereikia daug vietos atliekant darbus ar sandėliuojant dalis, bei nereikia daug įmantrių įrankių ar įrangos.

Patalpinau skelbimą "perku kitą" skyrelyje - Perku motorinio variklį arba dalis (Д4, Д5), jei kas turit noro ir galimybių pagelbėti, prašau parašyti man asmeninę žinutę.
Vartotojo avataras
tadas1991
moderatorius
moderatorius
Pranešimai: 2067
Užsiregistravo: 15 Lap 2006, 20:03
Miestas: Kaunas

Re: DRV

Standartinė tadas1991 »

Na štai, super :) Dar kartą - malonių diskusijų !