Jeigu susiduriate su problemomis ar neveikia funkcionalumas, praneškite administracijai.
Dėkojame už supratingumą.

Apie ratlankius ir jų dydi

Perdarytos senovinės technikos (hotrod) skyrelis yra skirtas diskusijoms apie senovinę techniką, kuriai yra daugiau nei 30 metų ir kuri turi esminių perdarymų.

Moderatoriai: TVR, Moderatoriai

VytautasB
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 181
Užsiregistravo: 20 Kov 2010, 16:42

Apie ratlankius ir jų dydi

Standartinė VytautasB »

Sveiki,žinau,kad šis forumas netoleruoja išsidirbinėjimų iš originalo,bet šiek tiek norėčiau apsišviest dėl bendro išprusimo,kad galėčiau pats pabandyti ir nuspręst ar tai man tinka ir patinka.

Pirmiausia norėjau pasiteirauti apie GAZ 24 tarpus tarp skylių? Ar mano žinios neapgauna ir jos yra 5x139,7 ? Ir koks centrinės skylės diametras? Noriu tiksliai tai susižinot,kad po to nebūtų į balą išmesti pinigai.

Toliau,nesvajoju apie jokius bling bling ratus,o galvoju apie kažką iš to laikmečio arba kažką tikrai tinkančio.

Taigi,svarstau apie tris variantus

1.Platintos skardos.
R14 rodos per mažos ir nebūtų vaizdo...Skaičiau šiam forume apie Pobiedos R16 ratus,kad verta tai padaryti.
Šiaip apie platinimą mažiausiai galvoju realiai.

2.Džipų skardos.
Kažkas kaip pirmoje pridėtoje foto.Manau,kad vaizdo nesugadintų,bet dėl to ir reikia man tikslių išmatavimų,kad nenusipirkčiau tokių,kurie netinka.

3.Lėktuvo ratai
Šitas variantas man labiausiai patinka ir jo labiausiai norėtųsi,bet apie jį mažiausiai žinau.Nes net neįsivaizduoju kur išvis jų ieškoti ir nuo ko jų ieškoti...Norėtųsi paklaust to Pobiedos savininko.O gal latviukams užklausą duot?Visgi jie lenktyniauja su tokiais.
Kaip suprantu tada reiktų presuot centrą ir gręžt naujai skyles?

Viskas yra mintyse,nežadu ryt ryte bėgti,tad ir jūs pasidalinkit informacija ir nuomone :-)
Dėkui
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Vainius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 25
Užsiregistravo: 10 Kov 2011, 17:34

Re: Apie ratlankius ir jų dydi

Standartinė Vainius »

Dėl lektuvo ratų, tai manau galėtum rast aleksoto aerodrome, ieškok nuo sraigtasparnių, tik bus reikalų juos perdarinėjant. arba pasižėk čia : http://www.aircraftspruce.com/
VytautasB
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 181
Užsiregistravo: 20 Kov 2010, 16:42

Re: Apie ratlankius ir jų dydi

Standartinė VytautasB »

Daugiau niekas nieko?
Yha
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 241
Užsiregistravo: 02 Rgs 2011, 12:11

Re: Apie ratlankius ir jų dydi

Standartinė Yha »

Skyles prisukimui gali pergrezti kitas centrines skyles irgi galima pakoreguoti kas del plocio galima ir pasiaurinti ir paplatinti. Nesuprantu kas cia dar neaisku, imi patinkancius ratus ir darais pagal save arba ieskai tokiu, kad uzsidetu. Cia tau sprespti ko nori ir kiek sau gali leisti.
VytautasB
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 181
Užsiregistravo: 20 Kov 2010, 16:42

Re: Apie ratlankius ir jų dydi

Standartinė VytautasB »

Supranti,man tai labiausiai įdomu dėl tų lėktuvo ratų :) Dėl tų kitų kaip ir viskas aišku,tik tiesiog pagalvojau garsiai :D
Vartotojo avataras
Giedrius.
Naujokas
Naujokas
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 19 Vas 2011, 20:34
Miestas: Šakiai

Re: Apie ratlankius ir jų dydi

Standartinė Giedrius. »

Turiu Pobiedos platintas skardas dvi,lyg,kad R16. Padangos 235 pločio sumontuotos.
Mercedes Benz W123 1981m. 2.0D