Jeigu susiduriate su problemomis ar neveikia funkcionalumas, praneškite administracijai.
Dėkojame už supratingumą.

edvinas405

Susipažinimo skyrelis skirtas forumiečio ir jo senovinės technikos prisistatymui Oldtimers forumo bendruomenei.

Moderatoriai: tadas1991, Moderatoriai

Forumo taisyklės
IV dalis. Skyrelis „Susipažinkime“
1) Susipažinimo skyrelis skirtas forumiečio ir jo senovinės technikos prisistatymui Oldtimers forumo bendruomenei.
2) Temos pavadinimą turi sudaryti tik vartotojo vardas.
edvinas405
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 24
Užsiregistravo: 04 Rgp 2013, 08:18

edvinas405

Standartinė edvinas405 »

Sveiki oldtimer'iai :victory: Esu Edvinas, man 16 metų, gyvenu visagine, tačiau visi darbai vyksta kaime.Labai patiko man jūsų forumas, nes iš jo gavau daug naudingos informacijos :-) Visa istorija prasidėjo, kai mane mažą(buvo gal 5 metukai man) tėvas su jawa senučiuke pradėjo vežiot po kaimą :moped:, be to tėvas jaunystėje yra surinkęs(restauravęs) seną jawą ir izh planeta sport(viskas parduota senai).Paaugęs pradėjau jo klausinėt, kaip jis tuos motociklus krovė, kaip dažė, gruntavo ir nuo tos akimirkos man galvoje kažkas atsitiko(visos mintys apie motociklus), po to ir pačiam užsinorėjo kokį nors motociklą atgaivinti, bet tėvas sakė, kad man kolkas anksti :( , tada jis pats nusipirko izh planeta 5, o man nupirko kinišką mopedą "Kinroad".Pravažiavau palyginus nedaug per keturis metus, apie 300km ir tai dar teisių neturėjau, todėl sukiojausi tik kaimo keliukais.Dabar aš jau juo nevažinėju ir pats nežinau kodėl, gal tiesiog išaugau.Ir pagaliau šiemet nusipirkom seną Voschod 1967 metų :angel: , nerestauruotą, tačiau skardos labai mažai įrūdiję, o variklis neblogas, kompresija gera, neišdilęs cilindro vidus, bet nenori kurtis ir tada pastebėjau, kad magnetas yra aptekėjęs tepalu, nusprendžiau, kad reiks keist riebokšlius, na ir prasidėjo darbai.Šiuo metu jau nušveistos ir nugruntuotos visos skardos.Gaila motociklo nuotraukų neturiu, kai dar buvo pirktas, nes dabar jau pabertas dalimis, todėl pabandysiu paieškot pardavėjo nuotraukų ir iškart įkelsiu.
Paskutinį kartą redagavo edvinas405 04 Rgp 2013, 09:44, redaguota 1 kartą(us).
edvinas405
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 24
Užsiregistravo: 04 Rgp 2013, 08:18

Re: edva405

Standartinė edvinas405 »

Na va, forume radau ir patį pardavėją(asas100) su voschodu mano :D .Štai koks jis buvo, kol aš jo nepabėriau dalimis:
http://www.oldtimers.lt/viewtopic.php?f ... it=voschod