Jeigu susiduriate su problemomis ar neveikia funkcionalumas, praneškite administracijai.
Dėkojame už supratingumą.

algiux

Susipažinimo skyrelis skirtas forumiečio ir jo senovinės technikos prisistatymui Oldtimers forumo bendruomenei.

Moderatoriai: tadas1991, Moderatoriai

Forumo taisyklės
IV dalis. Skyrelis „Susipažinkime“
1) Susipažinimo skyrelis skirtas forumiečio ir jo senovinės technikos prisistatymui Oldtimers forumo bendruomenei.
2) Temos pavadinimą turi sudaryti tik vartotojo vardas.
algiux
Naujokas
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 04 Spa 2009, 13:00

algiux

Standartinė algiux »

Sveiki visi,nors forume esu užsiregistraves jau senai,bet vis nerasdavau mane dominančio varianto,kurį su malonumu galėčiau tobulinti,tvarkyti ir panašiai ;) 2014 pavasarį jau atvyks ilgai lauktasis porsce 924,bet iki to skubiai reikėjo automobilio važinėjimuisi ir netyčia atradau pas diena žmogelį bestovintį Ford Orion pagamintą 1983 metais ;) Nustebau pamatęs,kad rudžių labai nedaug,skylių nėra,o pats automobilis net labai techniškai tvarkingas,tad nieko nelaukęs ir nusipirkau. Šiuo metu pradėsiu tvarkyti kėbulą ir saloną,nes priekinė panelė labai suskilinėjusi ir durelių pamušimai aptrinti,tai vat pradžiai manau tiek ;)
060813-2050.jpg
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Vartotojo avataras
Ledūklis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1412
Užsiregistravo: 29 Vas 2004, 00:03
Miestas: Alytus

Re: algiux

Standartinė Ledūklis »

Sveikas prisijungęs.

Noriu paklaust kuo sudomino toks automobilis kaip Ford Orion ir kiek pačiam metų jei ne paslaptis? Kokio stiliaus ir senumo automobiliai patinka (ir kodėl)? Kuo patiko forumas?
Tel. 86 vienas 558 vienas 44.
algiux
Naujokas
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 04 Spa 2009, 13:00

Re: algiux

Standartinė algiux »

nepaslaptis man 20 metu. Kuo patiko Orionas? Seip man aptinka fordai, o būtent šitas modeliukas,man asmeniškai tas,kuri tikrai turėjau paturėt ;) kažkada turėjom su draugais tokį,tai tiek vidų,tiek važiuoklę,tiek variklio skyrių galėjom savarankiškai patys tvarkytis,ir nemažai ko išmokom,ir šeip jis labai smagiai važiuoja,dar ta tokia keista galima sakyti išvaizda užkabino,o kai radau pardavime ja-net nedvejojau ;)) aišku tie naujesni orionai man nelabai,nors tie pvz,kad ir 86 metu,atrodo beveik taip pat,bet kartu ir skiriasi. O forumas kuo patiko? Prieš metus laiko nemažai dirbau prie Gaz 21 projekto,ir tada radau tikrai čia reikalingos informacijos. Beje dėl tų senų automobilių,kaip minėjote,tai asmeniškai patinka senieji amerikiečiai,būdamas JAV vasarą,keletą modelių gavau pačiupinėti ir pavairuoti,tai buvo kažkas nerealaus,nors... Tikrai neatsisakyčiau VW kaeferio ;))