Jeigu susiduriate su problemomis ar neveikia funkcionalumas, praneškite administracijai.
Dėkojame už supratingumą.
Dėkojame už supratingumą.
problema su atbuliniu begiu
Moderatoriai: Baronas, Moderatoriai
Forumo taisyklės
I dalis. Bendrosios nuostatos
1) Forume būtina laikytis Lietuvos Respublikos įstatymų, bei bendrų etikos normų: neįžeidinėti diskusijų dalyvių, jų pomėgių ar transporto priemonių, būti sąžiningiems. Pagarbos pašnekovui laikymasis – esminis kultūringo bendravimo forume bruožas. Forumas yra skirtas išsilavinusiems ir kultūringiems žmonėms.
2) Forume netoleruojamas betikslis žinučių rašymas. Į tai įeina ir rašymas ne tam skirtose temose, tų pačių žinučių kartojimas, emocijų reiškimas, dviejų vartotojų viešas susirašinėjimas. Bet kokias pastabas dėl forumo taisyklių laikymosi turi teisę pateikti tik forumo moderatoriai.
3) Forumas yra skirtas senovinių transporto priemonių gerbėjams. Forume senovine laikoma tokia transporto priemonė, kuriai žinutės parašymo dieną yra suėję 30 ir daugiau metų. Diskusijos apie jaunesnes transporto priemones draudžiamos.
5) Iš kiekvienos naujai sukurtos temos pavadinimo turi būti suprantama temos (diskusijos, klausimo) esmė. (Teisingas temos pavadinimas – „GAZ 69 priekinis tiltas“, neteisingas temos pavadinimas – „Priekinis tiltas“.).
6) Visos forume pateikiamos nuotraukos turi būti pateikiamos naudojant failų prisegimą. Draudžiama įdėti nuotraukas, kurios užsikrauna iš kitų puslapių (funkcija "img").
7) Kiekvienas vartotojas, savo žinutėje prisegdamas failą, kartu patvirtina bei prisiima iš to išplaukiančią atsakomybę, kad failas pateikiamas nepažeidžiant kitų asmenų autorinių teisių. Visi ginčai dėl autorinių teisių yra sprendžiami teisme tarp autoriaus ir tariamai jo teises pažeidusio asmens. Forumas nėra teismas ir autorinių ginčų nenagrinėja.
9) Forume skatinamas bendravimas taisyklinga lietuvių kalba. Kitos tautybės forumiečiams leidžiami daliniai nukrypimai.
Plačiau: Visos taisyklės
I dalis. Bendrosios nuostatos
1) Forume būtina laikytis Lietuvos Respublikos įstatymų, bei bendrų etikos normų: neįžeidinėti diskusijų dalyvių, jų pomėgių ar transporto priemonių, būti sąžiningiems. Pagarbos pašnekovui laikymasis – esminis kultūringo bendravimo forume bruožas. Forumas yra skirtas išsilavinusiems ir kultūringiems žmonėms.
2) Forume netoleruojamas betikslis žinučių rašymas. Į tai įeina ir rašymas ne tam skirtose temose, tų pačių žinučių kartojimas, emocijų reiškimas, dviejų vartotojų viešas susirašinėjimas. Bet kokias pastabas dėl forumo taisyklių laikymosi turi teisę pateikti tik forumo moderatoriai.
3) Forumas yra skirtas senovinių transporto priemonių gerbėjams. Forume senovine laikoma tokia transporto priemonė, kuriai žinutės parašymo dieną yra suėję 30 ir daugiau metų. Diskusijos apie jaunesnes transporto priemones draudžiamos.
5) Iš kiekvienos naujai sukurtos temos pavadinimo turi būti suprantama temos (diskusijos, klausimo) esmė. (Teisingas temos pavadinimas – „GAZ 69 priekinis tiltas“, neteisingas temos pavadinimas – „Priekinis tiltas“.).
6) Visos forume pateikiamos nuotraukos turi būti pateikiamos naudojant failų prisegimą. Draudžiama įdėti nuotraukas, kurios užsikrauna iš kitų puslapių (funkcija "img").
7) Kiekvienas vartotojas, savo žinutėje prisegdamas failą, kartu patvirtina bei prisiima iš to išplaukiančią atsakomybę, kad failas pateikiamas nepažeidžiant kitų asmenų autorinių teisių. Visi ginčai dėl autorinių teisių yra sprendžiami teisme tarp autoriaus ir tariamai jo teises pažeidusio asmens. Forumas nėra teismas ir autorinių ginčų nenagrinėja.
9) Forume skatinamas bendravimas taisyklinga lietuvių kalba. Kitos tautybės forumiečiams leidžiami daliniai nukrypimai.
Plačiau: Visos taisyklės
-
dauksas
- Forumietis

- Pranešimai: 298
- Užsiregistravo: 15 Sau 2008, 18:30
- Miestas: Alytus
problema su atbuliniu begiu
Yra tokia problema su dnepro atbuliniu begiu. Isijungia gerai, ilgiau pavaziavus begis pats išsijungia. Kas gali but negerai?
-
Raimis
- ekspertas

- Pranešimai: 8623
- Užsiregistravo: 09 Vas 2004, 11:24
- Miestas: Alytus
Re: problema su atbuliniu begiu
Gali būti sugedę...dauksas rašė:Yra tokia problema su dnepro atbuliniu begiu. Isijungia gerai, ilgiau pavaziavus begis pats išsijungia. Kas gali but negerai?
Forume rašome lietuviškai.
!!!
-
Ledūklis
- Forumietis

- Pranešimai: 1429
- Užsiregistravo: 29 Vas 2004, 00:03
- Miestas: Alytus
Re: problema su atbuliniu begiu
Nu tai aišku, kad sugedę. Kokia nauda iš tokio atsakymoRaimis rašė:Gali būti sugedę...dauksas rašė:Yra tokia problema su dnepro atbuliniu begiu. Isijungia gerai, ilgiau pavaziavus begis pats išsijungia. Kas gali but negerai?
-
Raimis
- ekspertas

- Pranešimai: 8623
- Užsiregistravo: 09 Vas 2004, 11:24
- Miestas: Alytus
Nauda, tokia, kad kitą kartą žmogus nesitikės, jog į pakankamai nekonkretų klausimą gaus labai konkretų atsakymą.
Galėjo bent parašyti, kiek tas atstumas, kurį jis vadina dideliu (atbulinė pavara nėra skirta važiuoti tarpmiestiniais maršrutais). Ar pavara išsijungia padidinus apkrovą, ar priešingai, sumažinus sūkius, ir pan...
O gedimas? Arba problema su fiksacija, arba nudilę krumpliaračiai.
Galėjo bent parašyti, kiek tas atstumas, kurį jis vadina dideliu (atbulinė pavara nėra skirta važiuoti tarpmiestiniais maršrutais). Ar pavara išsijungia padidinus apkrovą, ar priešingai, sumažinus sūkius, ir pan...
O gedimas? Arba problema su fiksacija, arba nudilę krumpliaračiai.
Forume rašome lietuviškai.
!!!
-
Paulius-+
- Forumietis

- Pranešimai: 299
- Užsiregistravo: 30 Sau 2007, 12:22
-
dauksas
- Forumietis

- Pranešimai: 298
- Užsiregistravo: 15 Sau 2008, 18:30
- Miestas: Alytus
-
piccolo
- Forumietis

- Pranešimai: 541
- Užsiregistravo: 07 Vas 2007, 18:42
- Miestas: Stungiai
-
dauksas
- Forumietis

- Pranešimai: 298
- Užsiregistravo: 15 Sau 2008, 18:30
- Miestas: Alytus
-
piccolo
- Forumietis

- Pranešimai: 541
- Užsiregistravo: 07 Vas 2007, 18:42
- Miestas: Stungiai