Jeigu susiduriate su problemomis ar neveikia funkcionalumas, praneškite administracijai.
Dėkojame už supratingumą.

problema su atbuliniu begiu

Čia diskutuojama apie viską kas susiję su senovinėmis transporto priemonėmis, išskyrus sritis kurios patenka į kitas forumo kategorijas.

Moderatoriai: Baronas, Moderatoriai

Forumo taisyklės
I dalis. Bendrosios nuostatos
1) Forume būtina laikytis Lietuvos Respublikos įstatymų, bei bendrų etikos normų: neįžeidinėti diskusijų dalyvių, jų pomėgių ar transporto priemonių, būti sąžiningiems. Pagarbos pašnekovui laikymasis – esminis kultūringo bendravimo forume bruožas. Forumas yra skirtas išsilavinusiems ir kultūringiems žmonėms.
2) Forume netoleruojamas betikslis žinučių rašymas. Į tai įeina ir rašymas ne tam skirtose temose, tų pačių žinučių kartojimas, emocijų reiškimas, dviejų vartotojų viešas susirašinėjimas. Bet kokias pastabas dėl forumo taisyklių laikymosi turi teisę pateikti tik forumo moderatoriai.
3) Forumas yra skirtas senovinių transporto priemonių gerbėjams. Forume senovine laikoma tokia transporto priemonė, kuriai žinutės parašymo dieną yra suėję 30 ir daugiau metų. Diskusijos apie jaunesnes transporto priemones draudžiamos.
5) Iš kiekvienos naujai sukurtos temos pavadinimo turi būti suprantama temos (diskusijos, klausimo) esmė. (Teisingas temos pavadinimas – „GAZ 69 priekinis tiltas“, neteisingas temos pavadinimas – „Priekinis tiltas“.).
6) Visos forume pateikiamos nuotraukos turi būti pateikiamos naudojant failų prisegimą. Draudžiama įdėti nuotraukas, kurios užsikrauna iš kitų puslapių (funkcija "img").
7) Kiekvienas vartotojas, savo žinutėje prisegdamas failą, kartu patvirtina bei prisiima iš to išplaukiančią atsakomybę, kad failas pateikiamas nepažeidžiant kitų asmenų autorinių teisių. Visi ginčai dėl autorinių teisių yra sprendžiami teisme tarp autoriaus ir tariamai jo teises pažeidusio asmens. Forumas nėra teismas ir autorinių ginčų nenagrinėja.
9) Forume skatinamas bendravimas taisyklinga lietuvių kalba. Kitos tautybės forumiečiams leidžiami daliniai nukrypimai.

Plačiau: Visos taisyklės
Vartotojo avataras
dauksas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 298
Užsiregistravo: 15 Sau 2008, 18:30
Miestas: Alytus

problema su atbuliniu begiu

Standartinė dauksas »

Yra tokia problema su dnepro atbuliniu begiu. Isijungia gerai, ilgiau pavaziavus begis pats išsijungia. Kas gali but negerai?
Vartotojo avataras
Raimis
ekspertas
ekspertas
Pranešimai: 8623
Užsiregistravo: 09 Vas 2004, 11:24
Miestas: Alytus

Re: problema su atbuliniu begiu

Standartinė Raimis »

dauksas rašė:Yra tokia problema su dnepro atbuliniu begiu. Isijungia gerai, ilgiau pavaziavus begis pats išsijungia. Kas gali but negerai?
Gali būti sugedę...
Forume rašome lietuviškai. :Lietuva: !!!
Vartotojo avataras
Ledūklis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1429
Užsiregistravo: 29 Vas 2004, 00:03
Miestas: Alytus

Re: problema su atbuliniu begiu

Standartinė Ledūklis »

Raimis rašė:
dauksas rašė:Yra tokia problema su dnepro atbuliniu begiu. Isijungia gerai, ilgiau pavaziavus begis pats išsijungia. Kas gali but negerai?
Gali būti sugedę...
Nu tai aišku, kad sugedę. Kokia nauda iš tokio atsakymo :?: :evil:
Vartotojo avataras
Raimis
ekspertas
ekspertas
Pranešimai: 8623
Užsiregistravo: 09 Vas 2004, 11:24
Miestas: Alytus

Standartinė Raimis »

Nauda, tokia, kad kitą kartą žmogus nesitikės, jog į pakankamai nekonkretų klausimą gaus labai konkretų atsakymą.
Galėjo bent parašyti, kiek tas atstumas, kurį jis vadina dideliu (atbulinė pavara nėra skirta važiuoti tarpmiestiniais maršrutais). Ar pavara išsijungia padidinus apkrovą, ar priešingai, sumažinus sūkius, ir pan...
O gedimas? Arba problema su fiksacija, arba nudilę krumpliaračiai.
Forume rašome lietuviškai. :Lietuva: !!!
Paulius-+
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 299
Užsiregistravo: 30 Sau 2007, 12:22

Standartinė Paulius-+ »

Man atrodo kad dantraciai sudile :roll:
Vartotojo avataras
dauksas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 298
Užsiregistravo: 15 Sau 2008, 18:30
Miestas: Alytus

Standartinė dauksas »

pavara isijungia padidinus apkrova arba pavaziavus daugiau kaip 4 metrus
Vartotojo avataras
piccolo
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 541
Užsiregistravo: 07 Vas 2007, 18:42
Miestas: Stungiai

Standartinė piccolo »

Sudilęs dantratis, keisk, nes man taip buvo, nepakeičiau tai po to daug ka keist reikėjo :( sudaužė ne vieną dantratį...
Vartotojo avataras
dauksas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 298
Užsiregistravo: 15 Sau 2008, 18:30
Miestas: Alytus

Standartinė dauksas »

o tai uztenka ta viena pakeist ar ir daugiau reikia keist nes girdejau vienas naujas dantratis kitus pjauna
Vartotojo avataras
piccolo
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 541
Užsiregistravo: 07 Vas 2007, 18:42
Miestas: Stungiai

Standartinė piccolo »

Pirmiausia išardyk ir pažiūrėk kas ten dedasi :)