Jeigu susiduriate su problemomis ar neveikia funkcionalumas, praneškite administracijai.
Dėkojame už supratingumą.
Dėkojame už supratingumą.
zazrali ,tariasi zasrali
Moderatoriai: tadas1991, Moderatoriai
Forumo taisyklės
IV dalis. Skyrelis „Susipažinkime“
1) Susipažinimo skyrelis skirtas forumiečio ir jo senovinės technikos prisistatymui Oldtimers forumo bendruomenei.
2) Temos pavadinimą turi sudaryti tik vartotojo vardas.
IV dalis. Skyrelis „Susipažinkime“
1) Susipažinimo skyrelis skirtas forumiečio ir jo senovinės technikos prisistatymui Oldtimers forumo bendruomenei.
2) Temos pavadinimą turi sudaryti tik vartotojo vardas.
-
zazrali
- Forumietis

- Pranešimai: 568
- Užsiregistravo: 04 Sau 2009, 20:54
- Miestas: Vilnius
zazrali ,tariasi zasrali
esu senas metalistas o tai reiškia kad apdirbinėju metalą tai yra motociklus tvarkau ir megstu klausytis metalo ,hard rocko, nemėgstu popsuxos. http://www.videogaga.lt/video?id=oggkdsdclxahmvpyn
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Paskutinį kartą redagavo zazrali 15 Lap 2009, 18:08, redaguota 8 kartą(us).
Esu senas metalistas 52m hard rock forever tiesiogine ir perkeltine prasme nemegstu popsuxos, užsiimu motociklų smėliavimu,stikliavimu, tekinimu
-
Raimis
- ekspertas

- Pranešimai: 8623
- Užsiregistravo: 09 Vas 2004, 11:24
- Miestas: Alytus
-
XJ6
- Forumietis

- Pranešimai: 104
- Užsiregistravo: 11 Lie 2008, 23:27
- Miestas: Alytus
-
Angis1
- Forumietis

- Pranešimai: 87
- Užsiregistravo: 04 Kov 2008, 17:07
-
sLeshazs
- Forumietis

- Pranešimai: 102
- Užsiregistravo: 04 Bal 2006, 17:37
- Miestas: Vilnius
-
zazrali
- Forumietis

- Pranešimai: 568
- Užsiregistravo: 04 Sau 2009, 20:54
- Miestas: Vilnius
kadangi reik dažnai pasikapot tai 10-12 litrusLeshazs rašė:Ir kiek toks automobilis "susrebia" benzino 100km ?
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Paskutinį kartą redagavo zazrali 02 Vas 2009, 20:53, redaguota 1 kartą(us).
Esu senas metalistas 52m hard rock forever tiesiogine ir perkeltine prasme nemegstu popsuxos, užsiimu motociklų smėliavimu,stikliavimu, tekinimu
-
zazrali
- Forumietis

- Pranešimai: 568
- Užsiregistravo: 04 Sau 2009, 20:54
- Miestas: Vilnius
jei dabar dėčiau tai minimum 140arklių nes jau pripratau per silpnas pasidarė ne visus galiu ant starto išdurt audi -100 2litrų imu ant starto nesunkiai 2,3 jau sunku isdurt gal apylygiaiepka rašė:įsivaizduoju nustebusius veidus kai nuo šviesaforo zazas pirmas pajuda aplenkdamas visus bmw
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Esu senas metalistas 52m hard rock forever tiesiogine ir perkeltine prasme nemegstu popsuxos, užsiimu motociklų smėliavimu,stikliavimu, tekinimu