Jeigu susiduriate su problemomis ar neveikia funkcionalumas, praneškite administracijai.
Dėkojame už supratingumą.

zazrali ,tariasi zasrali

Susipažinimo skyrelis skirtas forumiečio ir jo senovinės technikos prisistatymui Oldtimers forumo bendruomenei.

Moderatoriai: tadas1991, Moderatoriai

Forumo taisyklės
IV dalis. Skyrelis „Susipažinkime“
1) Susipažinimo skyrelis skirtas forumiečio ir jo senovinės technikos prisistatymui Oldtimers forumo bendruomenei.
2) Temos pavadinimą turi sudaryti tik vartotojo vardas.
Vartotojo avataras
zazrali
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 568
Užsiregistravo: 04 Sau 2009, 20:54
Miestas: Vilnius

zazrali ,tariasi zasrali

Standartinė zazrali »

esu senas metalistas o tai reiškia kad apdirbinėju metalą tai yra motociklus tvarkau ir megstu klausytis metalo ,hard rocko, nemėgstu popsuxos. http://www.videogaga.lt/video?id=oggkdsdclxahmvpyn
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Paskutinį kartą redagavo zazrali 15 Lap 2009, 18:08, redaguota 8 kartą(us).
Esu senas metalistas 52m hard rock forever tiesiogine ir perkeltine prasme nemegstu popsuxos, užsiimu motociklų smėliavimu,stikliavimu, tekinimu
Vartotojo avataras
Raimis
ekspertas
ekspertas
Pranešimai: 8623
Užsiregistravo: 09 Vas 2004, 11:24
Miestas: Alytus

Standartinė Raimis »

marjaxxx rašė:Matau perspėjimo nesilaikoma :idea:
Moderatorių sutarimu susipažinimo temoje forumietis gali pristatyti visą savo techniką (net ir neatitinkančią forumo reikalavimų).
Forume rašome lietuviškai. :Lietuva: !!!
Vartotojo avataras
XJ6
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 104
Užsiregistravo: 11 Lie 2008, 23:27
Miestas: Alytus

Standartinė XJ6 »

turetu neblogai birbt zaziukas, su 1.8 sirdele :lol:
Jaguar XJ 6 4.2L 78m. 2s.
Jaguar XJ 6 4.2L 82m. 3s.
Jaguar XJ 6 4.2L 85m. 3s.
Angis1
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 87
Užsiregistravo: 04 Kov 2008, 17:07

Standartinė Angis1 »

Zazas dar ir dujų įrangą turi, tik dujų balionas įmontuotas [avarijos atvejų]...
Vartotojo avataras
sLeshazs
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 102
Užsiregistravo: 04 Bal 2006, 17:37
Miestas: Vilnius

Standartinė sLeshazs »

Ir kiek toks automobilis "susrebia" benzino 100km ?
Vartotojo avataras
zazrali
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 568
Užsiregistravo: 04 Sau 2009, 20:54
Miestas: Vilnius

Standartinė zazrali »

sLeshazs rašė:Ir kiek toks automobilis "susrebia" benzino 100km ?
kadangi reik dažnai pasikapot tai 10-12 litru
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Paskutinį kartą redagavo zazrali 02 Vas 2009, 20:53, redaguota 1 kartą(us).
Esu senas metalistas 52m hard rock forever tiesiogine ir perkeltine prasme nemegstu popsuxos, užsiimu motociklų smėliavimu,stikliavimu, tekinimu
Vartotojo avataras
zazrali
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 568
Užsiregistravo: 04 Sau 2009, 20:54
Miestas: Vilnius

Standartinė zazrali »

epka rašė:įsivaizduoju nustebusius veidus kai nuo šviesaforo zazas pirmas pajuda aplenkdamas visus bmw :D
jei dabar dėčiau tai minimum 140arklių nes jau pripratau per silpnas pasidarė ne visus galiu ant starto išdurt audi -100 2litrų imu ant starto nesunkiai 2,3 jau sunku isdurt gal apylygiai
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Esu senas metalistas 52m hard rock forever tiesiogine ir perkeltine prasme nemegstu popsuxos, užsiimu motociklų smėliavimu,stikliavimu, tekinimu