Jeigu susiduriate su problemomis ar neveikia funkcionalumas, praneškite administracijai.
Dėkojame už supratingumą.

1965 Ford Mustang

Perdarytos senovinės technikos (hotrod) skyrelis yra skirtas diskusijoms apie senovinę techniką, kuriai yra daugiau nei 30 metų ir kuri turi esminių perdarymų.

Moderatoriai: TVR, Moderatoriai

Vartotojo avataras
ediz
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 258
Užsiregistravo: 29 Rgp 2009, 21:06

Standartinė ediz »

Kaip darbai? Ar tesiasi? :)
volginis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 23
Užsiregistravo: 20 Rgp 2009, 22:13
Miestas: Vilnius, Marijampole

Standartinė volginis »

Sveiki, darbai buvo pabaigti iki liepos 31d, nes tada vyko mano vestuves ir automobilis buvo tai progai panaudotas, galesiu ideti nuotrauka.
kitoks
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2019
Užsiregistravo: 20 Vas 2004, 10:31
Miestas: Vilnius

Standartinė kitoks »

volginis rašė:Sveiki, darbai buvo pabaigti iki liepos 31d, nes tada vyko mano vestuves ir automobilis buvo tai progai panaudotas, galesiu ideti nuotrauka.


Kad ir kiek paveluotai:
Sveikinimai bei uzuojautos, visomis isvardintomis progomis. Laukiam nuotrauku ir kometaru.
volginis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 23
Užsiregistravo: 20 Rgp 2009, 22:13
Miestas: Vilnius, Marijampole

Standartinė volginis »

Sveiki, dabar imesiu pabaigtos auto viena nuotrauka, bet kai turesiu daugiau laiko, imesiu dar kelias, kaip atrode automobilis remontuojant.
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
volginis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 23
Užsiregistravo: 20 Rgp 2009, 22:13
Miestas: Vilnius, Marijampole

Standartinė volginis »

Sveiki, na kolega apie automobilio kainą viską gan tiksliai parašė, pridėsiu tik tiek, kad copart.com aukcionus galima stebėti taip pat gyvai. Apie automobilio parvežimo kainas ir muitus galima sužinoti bet kurioje tuo užsiimančių firmų interneto svetainėje.
Autofanas
Naujokas
Naujokas
Pranešimai: 9
Užsiregistravo: 12 Vas 2011, 20:51

Re: 1965 Ford Mustang

Standartinė Autofanas »

Sveikas, aš irgi artimu metu žadu parsivaryti kokia amerikietišką mašina remontui, gal gali pasakyt kiek kainavo jos parsigabenimas ir kaip viskas vyko?